Ваш Діма через суд хоче ділити майно. Хоче вже рідних дітей на вулицю викинути, як тих кошеняток! 

Я сама виховувала свого сина Дмитра. І щиро сподівалася, що він стане хорошим чоловіком, матиме гарну жінку та діточок. 

Однак, декілька місяців тому він розлучився з Оленою. Казав, що вже такого великого кохання між ними нема, що жінка постійно пиляє за гроші. Хоча він сам утримував Олену та 3-х діток. Я старалася допомогти невістці, забирала онуків зі школи та садочку, передавала з дачі якісь смаколики. 

Потім він закохався у свою молоду співробітницю. Я не хотіла лізти у ті любовні мелодрами, син дорослий, сам розбереться. Однак, з невісткою намагалася зберегти теплі стосунки. Адже я бабуся, хочу бачити онуків. Мій син совісно сплачував аліменти, ще й інколи давав на 3-5 тисяч більше, ніж було прописано в розлученні. 

Олена сама до мене телефонувала, казала, аби я приходила до онуків. Але тиждень тому її наче переклинило. На дзвінки не відповідає, у гості не запрошує. Я чую, що у квартирі хтось є, тільки двері не відчиняють. Навмисне тихо сидить, удає, що нікого нема. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я вирішила вже зателефонувати до колишньої свахи, Галини Василівни: 

– А ви не знали? Ваш Дімка вже геть головою поїхав!

– Що ви таке кажете?

Пошепки

– Я не знаю, як у вас ще совісті вистачає приходити до Олени на квартиру. Бо ваш Діма через суд хоче ділити майно. Хоче вже рідних дітей на вулицю викинути, як тих кошеняток! 

Одразу зателефонувала до сина, аби він мені все пояснив:

– Мамо, ну хто ж на цю трьошку нашу заробив? Я їхав у Німеччину тоді на заробітки, працював, як кінь. А зараз я суто через дітей маю забути про квартиру? Ну а Олена потім приведе туди чужого чоловіка? 

З одного боку, син дійсно має рацію. Він 3 роки працював у Берліні на будові, ще до розлучення зробив там гарний ремонт. Тим паче, поки Олена була у декреті, то він давав гроші, купував продукти, одяг, іграшки для дітей. 

Зараз він орендує квартиру з другом. Ну і ще треба аліменти платити на трьох дітей. І я розумію, що з такими темпами йому на своє житло не вдасться назбирати. Тим паче, ніхто його зараз під час війни на заробітки не пустить, бо кордони закриті. 

– Мамо, я запропонував нормально – обміняти квартиру. Мені 1 кімната, їй 2. Все, більшого не треба. А вона такий скандал влаштувала, що словами не передала. Тепер ще й шантажує, що позбавить прав на опіку. 

Дивуюся з поведінки невістки та свахи. Дійсно, та квартира зароблена працею Дмитра. Тим паче, мій син попросив обмін зробити, а не виганяв нікого на вулицю. Він гарний тато і турбується 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector