– Ваш спосіб життя – призведе до трагедії! – Мій дід днями сказав слова, які з голови ніяк не виходять

Моє життя – суцільна рутина. Я наче муха в окропі женусь за усім, аби діти розвивались, мали необхідне. Намагаюсь, аби вдома було гарно, все за останнім словом моди. Та цей безупинний біг – страшенно виснажує. Часом мені здається, що колись я просто впаду безсила.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

І от нещодавно прийшла я до діда. Похапцем розповіла, як в мене справи. Він мовчки спостерігав і слухав. А тоді, коли я вже збиралась виходити сказав:

 – Рідна, зупинись, сядь біля мене.

 – Що сталось?

 – Просто сідай і слухай. Скажи мені, що для тебе щастя?

Пошепки

 – Коли усі рідні здорові, з ними все добре.

 – А це ж не купиш за гроші, правда? Ось ти, все крутишся, а не можеш збагнути одного – ти не станеш щасливіше, маючи більше речей, одягу, техніки. Ти будеш щасливою, коли навчишся радіти речам, які маєш. І я не кажу, що не варто прагнути більшого. Ні. Просто слід бути стриманішим. Насправді ж зрозумій, нескінченно купуючи речі, аби щось комусь довести, ти втрачаєш не лише гроші. Це ж твій час з дітьми, зусилля, здоров’я, яке ти втратила, аби заробити. Ваш спосіб життя – призведе до трагедії. Адже в морі непотрібних речей ви будете самотні та розбиті.

Ці слова, наче цвяхи, прибили мене до місця. А й справді, скільки непотребу я придбала за гроші, які такою важкою працею заробляла. А я могла б просто мати вільний час для прогулянки парком. І це однозначно зробило б мене щасливішою.

І річ не в тому, що треба виправдовувати бідність. Слід відшукати баланс. Не перетворитися на раба, а жити й насолоджуватись здобутками.

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector