Ваша “людина назавжди” існує, навіть якщо ви в це не вірите

Не припиняйте вірити в те, що у світі все-таки існує ваша «людина назавжди», вона прийшла на цей світ, щоб бути поруч з вами, і буде з вами. Головне, не відлякати своє щастя.

Звичайно, в житті можуть траплятися різні обставини та випадки, але та людина, трапиться на вашому шляху і ви самі це зрозумієте. Цій людині буде дорогоцінна кожна мить, проведена з вами і її не зупинить безліч справ. Ви теж будете летіти на кожну зустріч, немов на крилах, і, попри свою втому, буду відчувати себе щасливими.

Інколи ми можемо ідеалізувати кохання і думати, що з правильною людиною не буде ніяких перепон на шляху. Однак не слід виключати, що проблеми стаються з кожними, головне вірити у світле майбутнє.

У кожного з нас на цьому світі є пара, яка дарована небесами,  і ви одразу відчуєте це, з першого погляду, з першої посмішки та слів.

З вашою людиною ви завжди будете відчувати себе в спокої та безпеці. Поруч з нею ви забудете про болючі розчарування, зради. Цій людині ви будете довіряти так, як і собі. Ви відкриєте себе повністю, покажете справжніми, з усіма недоліками та перевагами, і у вас не буде страху, що кохання раптово зникне.

Це людина, чия присутність у вашому житті змінить буквально все. Ви відразу ж помітите ці зміни, адже ніколи раніше нічого подібного з Вами ще не відбувалося.

Проблема людей полягає в тому, що ми часто любимо все ускладнювати, придумувати людям виправдання та шукати складні пояснення таким простим діям. Якщо людина не телефонує, уникає вас — значить вона просто не хоче бути поруч з вами. І не потрібно оправдовувати це роботою, проблемами чи іншими чинниками.

Така сувора правда життя. Така реальність. І ви можете скільки завгодно малювати в голові паралельну реальність і вигадувати виправдання партнеру, але це нічого не змінить.

Потрібно чітко розмежовувати тяжіння й пристрасть з одного боку, й кохання і  зобов’язання — з іншого. Пристрасть — це просто, а от любов — значно складніше. Щоб побудувати міцні та серйозні стосунки слід відважитися на роботу над собою. Але це багатьох лякає та відштовхує.

І тільки та людина, яка дійсно хоче бути з вами, не злякається цього і дійсно буде поруч.

Зачекайте, поки не зустрінете людину, поруч з якою ви не вже не будете почуватися так самотньо. Людину, з якою ви захочете бути, – це той, з ким ви просто будете і все. Тому не гайте часу на «не тих».

Чи згідні ви з цією думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: