Ваша найгірша риса характеру: оберіть кактус, який найбільше вам не подобається – дізнайтесь всю правду про себе!

А ви знали, що у кожного з нас є негативні риси характеру? Бо ідеальних людей у цьому світі просто не існує… Та це не біда! Кажуть, якщо розуміти свої недоліки, їх можна дуже швидко побороти!

Щоб точно визначити, де ваша слабка сторона, пропонуємо пройти короткий і дуже точний тест. Не забувайте дотримуватись правил! Не роздивляйтесь картинку занадто довго: одразу оберіть той кактус, який подобається вам найменше. Не змінюйте свій вибір до кінця тесту, довіртесь власній інтуїції. І тоді ви зможете дізнатися, який же найбільший ваш недолік…

Кактус №1

Якщо ви одразу зрозуміли, що цей милий кактус вам не до душі – пора боротися з єдиним своїм недоліком. І це звичайнісінька лінь! Може, це і не погано, але зазвичай вам дуже важко взятися за якусь нову роботу. Ви відкладаєте її до тих пір, поки це взагалі можливо. З цією рисою характеру живе багато людей, але якщо ви хочете розвиватися, досягати успіхів – краще знайти від неї “ліки”. Бо вам у цьому житті вдасться все! Треба тільки трішечки постаратися.

Кактус №2

Цей вибір означає, що ви хоч і радієте перемогам друзів та знайомих, але десь глибоко в душі не можете побороти власну заздрість. І це не каже про те, що ви зла людина… Вам просто хочеться якомога швидше досягти тих висот, які вже підкорились комусь. Таке зустрічається майже в кожної другої людини, але з цим треба бути обережним. Інакше хороша заздрість може перерости в погану.

Пошепки

Кактус №3

А цей кактус не подобається тільки тим, хто вічно кудись запізнюється. Ви стараєтесь бути більш пунктуальною людиною, але що ж уже зробиш, як час такий невблаганно швидкий… Якщо це не приносить дискомфорту вам і людям, які чують від вас: “Через 5 хвилинок буду” – у цьому немає нічого страшного. Але краще одразу пояснюйте на новій роботі, що вчасно приходити будете не так вже й часто.

Кактус №4

Якщо цей кактус здається вам найгіршим, то ви, скоріш за все, дуже любите потеревенити. І не дуже любите слухати… Тому і перебиваєте іноді своїх співрозмовників, щоб швидше висловити свою думку. Багато кого це дратує і вам навіть можуть казати про це прямо. Та повернемося до початку: хто з нас ідеальний? Старайтесь більше фокусуватися на інших людях, з якими ведете розмову, і буде вам щастя!

А який кактус обрали ви? І який вам випав недолік?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector