Ваша споріднена душа – не та людина, яку ви придумали в своїх мріях

Усі ми заслуговуємо на ту людину, яка нам буде дарувати відчуття щастя навіть тоді, коли все навколо буде провалюватися в бездну. Життя надто коротке, щоб провести його не там і не з тими.  

Не бійтеся шукати свою другу половинку, а коли знайдете – бережіть всіма силами. 

Щодня ми зустрічаємо сотні людей – на концертах, в магазинні, по-сусідству. Кожен з них живе власним життям, має цілі та мрії, а коли нас хтось зацікавить, ми розпочинаємо жорстоку боротьбу, щоб сподобатися комусь, закохати в себе, а потім намагаємося створити ідеальний союз. Іноді наша чарівність та харизма спрацьовує і нам вдається привернути до себе увагу. Перші зустрічі, обійми, поцілунки, і коли стосунки реально мають шанс стати чимось серйозним, розуміємо, що щось не так.

Все складається по-іншому, ніж ми собі задумали з самого початку. Кожен дзвінок “коханої” людини дратує, розмови напружені та без сенсу, не приносять такого задоволення, яке ви відчували тоді, коли намагалися завоювати серця один одного. Починаються зобов’язання, а романтика перетворюється на роботу.  Але хто готовий працювати над стосунками?

Саме тому після закінчення цукерково-букетного періоду більшість пар розбігаються, бо стикаються з розчаруваннями. Період загального обожнювання закінчився, тепер відносини – це ще й робота. А хто з нас мріяв про ще одну роботу? Ми хотіли свята, феєрверків, океану квітів і посмішок.

Адже ми не так уявляли собі стосунки з другою половинкою, яку шукали все життя! Насправді дійсно прийшов час відпустити один одного, адже обтяжливі стосунки не мають щасливого кінця.

Можливо, ви не одноразово слухали розповіді про те, що стосунки – це робота, страждання, і щоб їх зберегти, потрібно докладати чимало зусиль. Насправді – це міф, так відбувається лише тоді, коли люди не створені один для одного. Звичайно, переконувати себе і весь світ про те, що ви зустріли другу половинку це не просто.

Але відносини з правильною людиною зовсім інші. Вони легкі й не викликають негативних думок. Такі стосунки окриляють, дають більше шансів та можливостей, і ні в якому разі не обмежують. Поруч зі своєю людиною ви будете мати обов’язки, але при цьому станете відчувати себе вільними, наповненими життям та енергією. Кохання – це не постійна робота та страждання, це всього лиш дисципліна. Ми вчимося стримувати свій гнів, емоції, більше вдаємося до самоаналізу, намагаємося знайти компроміси в суперечливих ситуаціях.

Звичайно, конфлікти інтересів трапляються у кожній парі, адже не має ідеальних людей, всі ми різні, але це ні в якому разі не буде псувати життя двом людям. 

Якщо ви перебуваєте у стосунках, в яких змушені постійно проробляти мало не акробатичні маневри, щоб утримати їх на плаву, то це точно не любов. І навіть не стосунки. Це справжнісіньке пекло на Землі, в яке ви потрапили з власної волі.

Кожен з нас мріє про те, щоб знайти свою другу половинку. Ми шукаємо придуманих ідеалів, але не розуміємо, що дійсно потрібне нашій душі. Людина, яка вам дійсно підходить, найчастіше виглядає зовсім не так. Як правило, вона ховається серед ваших колег, з якими п’єте каву і розмовляєте під час перерви. Або серед приятелів, з якими знайомі багато років. Серед тих, хто бачив вас далеко не в найкращому вигляді і не в найкращі дні. І ця людина все ще є.

Не припиняйте вірити і ви точно зустрінете того, хто подарує вам відчуття себе справжньої!

Чи згодні Ви з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector