Ваші дружини не ″нудні″ й не ″вередливі″. Вони – виснажені

І ось чому.

Найлегше, що можна зробити — це критикувати жінку, яка постійно вередує та висловлює своє невдоволення. А, можливо, гляньте на це з іншої сторони? Спробуйте зрозуміти, що провокує таку її поведінку. Якщо задуматися, причина може бути не в ній, а у її оточенні.

Можливо, можна щось зробити так, щоб вона не стала такою. 

Хочу підкреслити тут, що у чоловіка завжди багато справ:  робоча зустріч, пару вільних хвилин, щоб сходити в туалет, потім з друзями побачитися, ввечері обов’язково доробити проєкт і якщо вистачить час, зіграти декілька хвилин в ігри.

І є те, що заважає вам змінити цей повсякденний розпорядок. І ви знаєте, що це.

Це майже питання виживання.

Повага до буденних справ також має бути присутньою. А от розпорядок жінки здається таким банальним: щось там вона робить вдома, а потім якщо буде час або погуляє з друзями, або подивиться фільм, або почитати книгу. Правда, якась одна опція, бо на всі одразу часу просто не вистачить. 

Все залежить від обставин, які майже постійно виходять з-під людського контролю.

Насправді жінки щодня стикаються з безліччю проблемами в побутовому плані і повинні самостійно знаходити до них рішення, адже чоловікові ніколи. Тому в жінок ніколи не буває вільного часу.

І згодом виконання постійних завдань призводить до того, що жінка виснажується.

Вона розуміє, що поставила особисті інтереси на задній план, вона повинна виконувати ті питання, які стосуються усіх членів сім’ї, але далеко не її, в той час, коли чоловік сам складає свій розпорядок дня, керує ним і своїм життям. 

Це старий жарт: перед тим, як вийти з дому, жінка наводить лад, поливає рослини, годує дітей, дзвонить батькам, знімає одяг з мотузки для білизни і складає все у шафи, розморожує курку, а коли, нарешті, починає одягатися, чоловік кричить: “Ти все ще не готова”?!.

Не усі чоловіки такі, адже є й ті, які намагаються полегшити життя коханих, але є й інші, які вважають, що домашні справи повинні виконуватися самостійно, а потім ще висувають жінці претензії, чому вона не займається особистісним розвитком, постійно нервується і чимось незадовільна.

Тому не варто засуджувати, а краще зрозуміти, допомогти, і ви побачите, як ваша жінка «розквітне». 

А вам знайомі ці почуття?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: