– Вашу картоплю їсти не буду, такі гниляки і сама купити зможу! – верещала Аліна

У мене є дві невісточки – Світлана та Аліна. Остання відносно нещодавно до нашої родини Ковалів долучилася. 

І от де мій син Микола знайшов таку жінку? Десь на смітнику чи що? Вона геть нічого вдома не вміє, руки з одного місця ростуть, чесно!

Замість того, аби дістати якусь ганчірку та протерти підлогу, вона змусила Колю купити робота-пилососа. Та штука така кругла, сама їздить та прибирає за нею. То вже просто настільки треба бути лінивою, аби за тебе в хаті прибирало якесь диво техніки? Як побачила, стільки воно у Фокстроті коштує, то ледь за серце не схопилася – 20 тисяч гривень. То такі грошища на вітер викинули!

А їжа – то окрема парафія. Не знаю, як досі мій син з її “шедеврами” на той світ не потрапив. Постійно купує все готове у “Сільпо”, мовляв, часу на домашню кулінарію вона не має. Ну звісно, той магазин через дорогу від квартири. Вона навіть з капчиків не перевзувається, одразу йде туди. Навіть салату якогось не годна порізати! 

Я раз принесла їй з дачу мішок картоплі, пакет свіжого м’яса. Кажу “ходи, доню, я тебе навчу котлети з пюре робити”. А вона так глянула на мене, наче я їй відро помиїв принесла:

– Дякую, але ми таке не їмо.

– А що тебе навчити готувати? Відбивні, зрази, тюфтельки? 

– Ну таке точно ні. Печінка не подякує за ці страви. 

Пошепки

Через тиждень та картопля геть зігнила, Аліна викинула її на смітник. Та мала б совість хоча б помити мішок та принести мені додому, подякувати за турботу. 

Чогось у мене старша невістка Світлана нормальна дівка. І вдома їсти готує, прибирає. Я сама її борщик люблю їсти, то отака смакота. І вона нікому слова поганого не скаже. От тільки Аліна гляне так на мене, наче на якогось ворога, що аж погано стаж на душі. 

Люди добрі, поясніть, що то за мода пішла у невісток? Де повага до старших? Де якась елементарна вихованість? 

Та я, коли була невісткою, то слова кривого не сміла свекрусі казати, бо то старша пані, роки прожила, життя бачила. І я приймала всі її поради з добром, бо вона хотіла як краще. 

Чого от чим молодша дівка, тим більше у неї гонору? Як то взагалі можна пояснити? Як той гонор прикрутити їм?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector