Василь з нареченою уже визначились з датою весілля, почались приємні клопоти. На забаві будуть найперші люди області, тому своїх батьків жених бачити серед еліти не бажає

Зараз в мене присутнє певне відчуття неповноцінності та обділеності, і говорю я взагалі не про матеріальні речі, а про власні стосунки з батьками. Мене просто поглинає сором. На свій вік я досить не погано заробляю, можу придбати собі все те, що забажає душа. Для цього я багато працював та вчився, і я розумію, що моє матеріальне благополуччя — це не везіння, а клопітка праця.

Однак я все одно не можу відчути себе людиною вищого сорту, а все через власну сім’ю. Мої батьки працювали все життя, але вони не хотіли досягати чогось більшого, зайвої копійки у них взагалі не було, на прожиття вистачало — цього і було достатньо. Так вони і зараз постійно скаржаться та нестачу грошей і постійні проблеми.

Найближчим часом в мене має бути весілля, моя наречена — заможня, в неї впливові батьки. Саме через це я не хочу запрошувати свою сім’ю на святкування. Мені просто соромно, що вони нічого не досягли в житті. Що вони зможуть показати моїм майбутнім родичам? 

З цією дівчиною я проживаю разом вже близько року, батьки до нас можуть приїжджати в гості лише після запрошення, просто не хочу, щоб вони нас зайвий раз турбували. Я сам їх навідую, інколи допомагаю грошима, привожу продукти, звичайно, роблю це не так часто, якби хотілося. Але я не сиджу вдома, склавши руки, а постійно працюю. Зараз я стараюся меншою мірою пов’язувати себе з містечком, де я народився, там мені не має що шукати. 

Можливо, ви станете мене засуджувати, але я вважаю, що роблю правильно. Той, хто зі мною солідарний, знає, про що йде мова. Тут не має місця сентиментальності, якщо мої батьки не змогли до цього часу заробити пристойну суму грошей, то це їхні проблеми, не потрібно ще заважати своїм дітям.

На весілля прийдуть дуже впливові люди, на яких я маю скласти позитивне враження, це важливо для мого кар’єрного росту. І головне — щоб мені в цьому не заважали батьки. Переді мною зараз відкриваються великі можливості, тому краще, щоб моїх родичів на святкуванні не було. Однак, як все це пояснити нареченій та її батькам? Природно, мені не хотілося б розповідати всю правду.

Що Ви мені порадите в такій ситуації?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: