Василь щосуботи їздив “за місто”, адже мав цікаве хобі. Однак, не здогадувався, як на це відреагує жінка вдома

Василю полюбляв їздити на риболовлю. Субота, 5 ранку – а він вже біля озера сидить з вудочкою. Для нього це було наче якась традиція, ритуал, заспокоєння. Адже директор за тиждень так надбирав. Постійні докори, конференції, зустрічі з конфліктними клієнтами. 

А тут спокій, чисте повітрячко, пташки щебечуть. Ввечері приніс додому ціле відро риби. Гонорово поставив на стіл, жінка якраз домивала посуд.

– Знову? Сам її будеш чистити, у мене новий манікюр.

– Так що її чистити? Раз-раз і все. 

– Та що ти кажеш? Дорогенький, я сьогодні і так напрацювалася. Зранку поприбирала у квартирі, все блищало. Потім з твоєю мамою на дачу їхала і там садила картоплю. Тільки годину тому повернулася додому і вечерю приготувала. А ти мав хоча б совість зняти гумаки! 

– Ну це субота, вихідний день, я маю право на відпочинок.

– Як ти заговорив. То я буду з ганчіркою бігати, а ти рибку золоту ловитимеш? Сам то дрантя будеш чистити, поняв? 

Катя так образилася на чоловіка, що відправила його спати на диван. Навіть зранку сніданок не робила. Адже поки Вася собі релаксував щосуботи на річці, Катя готувала їсти, прибирала, гуляла з дітками, їздила зі свекрухою на дачу. А хотіла просто хоча б день поспати до обіду, а не прокидатися о 6 ранку у свій вихідний день. 

Весь день Вася ходив засмучений. Совість починала потроху мучити. Дійсно, а коли він востаннє допомагав Каті витерти пилюку? Чи виносив сміття? Та навіть коли прийшов з риболовлі, то не зняв брудні гумати. А жінка тоді мила підлогу…

– Йдемо після роботи у бар? Сьогодні наші проти німців грають. Я виставлю пиво.

– Ні, не можу. 

– Чого це?

Пошепки

– Та от з жінкою посварився. 

– Ого, ну ти, сподіваюся, їй подарунок якийсь купив? 

– А нащо? Я винен, що люблю риболовлю? 

– Дивний ти. Не знаєш, що жінку треба залюблювати? Тоді вона стає лагідною, не робить скандали. Купи їй сьогодні якусь гарну помаду чи парфуми. 

Після роботи Вася з колегою поїхали у магазин косметики, вибирати для Каті подарунок. Взяли гарну, червону помаду, французькі парфуми, нову туш та ще палетку тіней. 

– Ну все, цим ти її точно задобриш. Повір, я сам одружений вже 10 років та добре знаю, що жінкам треба.

– Косметика?

– Увага, дурнику!

Ввечері Вася приїхав додому та подарував Каті косметику. Ще й попросив, аби вона гарно намалювалася. В через 10 хвилин перед ним стояла вже зовсім інша жінка. Красива, усміхнена, приваблива, спокуслива. Це не та Катька, яка постійно чистить рибу та прибирає. А це красива Катруся, у яку він колись закохався по самі вуха. 

Тоді вони разом сіли та почистили рибу. Довго згадували про свої перші побачення, як познайомилися, як весілля зіграли. 

Тепер Вася старається більше часу приділяти коханій. Допоможе їй у прибиранні або ж найме клінінг. Запросить на романтичне побачення у кафе чи в кіно. 

А що та риба? Хай собі плаває, хай ще живе! Катруся важливіша за якусь нещасну рибу. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector