Важка втрата! В боях загинув український командир. Двоє дітей залишилися без батька

Страшна втрата для України. Підступний ворог забрав життя відданого патріота, наше військо втратило талановитого командира. 

27 грудня поблизу Кремінної, що на Луганщині, в бою за незалежну Україну поліг командир взводу бригади наступу “Буревій” Олександр Ковтуненко. Йому був всього 31 рік.

Олександр Юрійович народився 13 листопада 1992 року в с. Малі Дмитровичі, Обухівського району. Був одружений і мав двох маленьких діток трьох і чотирьох років. Вони вже ніколи не побачать тата. Не може змиритися з втратою і мати воїна – Наталія Ковтуненко.

Пошепки

“Нестерпний біль, який розриває душу й серце. На щиті… Додому повертається мій єдиний син, патріот своєї Батьківщини, справжній офіцер, лейтенант Національної гвардії України бригади наступу “Буревій”… Саша загинув 27 грудня 2023 року, захищаючи Батьківщину від ворожої навали, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Кремінна”, – зазначила в повідомленні жінка.

Прощання з героєм відбудеться 3 січня о 9:30 в Києві у церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі. Згодом тіло воїна поїде до рідного села, де віддати йому шану зможуть усі односельці. Поховають Олександра на місцевому кладовищі в Малих Дмитровичах.

Низький уклін та світла пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector