Важливі сигнали нашого організму, які неможна ігнорувати

Організм кожної людини обов’язково реагує на дисбаланс, особливо коли мова йде про серйозний збій в якійсь системі.

Про виниклу проблему тіло починає сигналізувати та, на жаль, людина часто не звертає уваги на ці сигнали.

Слідкуйте за будь-якими змінами у вашому організмі, бо все це відбувається не просто так. Погодьтеся, легше лікувати хворобу на початку, ніж боротися з важкими ускладненнями та хронічними формами.

Суха шкіра.

При дефіциті вітаміну Е шкіра втрачає еластичність та пружність, шкіра  починає лущитися. Тоді потрібно більше вживати горіхи, жирні сорти риби та рослинні олії. 

Пошкоджене волосся та ламкі нігті.

Нестача калію та вітамінів групи В може призвести до такої проблеми. Ці елементи містяться в крупах, пророщених зернах та цілозерновому хлібі.

Кровоточать ясна.

Споживайте фрукти, овочі, цибулю, часник та чай з шипшини, щоб збільшити кількість вітаміну С.

Задишка.

Якщо вам виникає труднощі з диханням навіть після підняття на третій поверх, то варто звернутися до лікаря. Саме порушення роботи серця призводить до поганого постачання крові до легень, що своєю чергою супроводжується задишкою. 

Нічні судоми.

Якщо в крові присутній дефіцит магнію або калію, то це може викликати нічні судоми та спазми. Потрібно звернутися до спеціаліста. 

Загрубіння шкіри на ліктях.

Суха шкіра часто свідчить про дефіцит вітаміні А і С. Споживайте більше овочів та фруктів помаранчевого кольору: гарбуз, морква, помідори, абрикоси та інше.

Хочеться солоної їжі.

Потяг до солоного може  бути однією з ознак інфекції сечостатевої системи.

Хочеться солодкої їжі.

Часто нервове виснаження та втома призводять до того, що ми хочемо більше солодкої їжі. Тоді допускається вживання меду та гіркого шоколаду. 

Хочеться прісної їжі.

Якщо ви відчуєте потяг до прісної їжі, то це може свідчити про запальні процеси шлунково-кишкового тракту. Тоді потрібно дотримуватися дієти, щоб зняти запалення.  

Не відчувається смак їжі.

Зазвичай ми втрачаємо смак їжі під час депресивних розладів. Це психологічне захворювання викликає у нас відчуття апатії і часто потрібно звертатися до спеціаліста.

Для Вас була корисною ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: