Вчені довели, що танці попереджують старіння

Танці — один з чудових способів підтримувати себе у формі, заряджатися енергією і позитивними емоціями в будь-якому віці.

Заняття танцями для людей у ​​віці не менш цікаві та захоплюючі, адже яскравий світ музики й рухів — це завжди позитивний досвід знайомства з можливостями власного тіла.

Але ось дивовижний факт: танцюючі люди володіють гострим розумом, вони рухливі та легше реабілітуються навіть після інсульту. Це зацікавило вчених з Університету Масарика, і вони вирішили дослідити взаємозв’язок танцю і молодості.

Користь танців

Цей факт відомий всім: старість на пряму залежить від функціонування нашого мозку. І це важко заперечити, адже в якій би хорошій фізичній формі не була людина, психічні розлади похилого віку тягнуть за собою безліч проблем.

Вчені стверджують, що танці є не лише хорошою фізичною активністю, а й профілактикою хвороб старості.

Для того, щоб наше тіло виконувало синхронні рухи, прокидаються бездіяльні відділи мозку.  Поки ми танцюємо, в нашій голові відбувається серйозна робота. Кроки, комбінації рук, фігури, швидкість і ритми потребують безперервний процес навчання, а це підтримує наш мозок в тонусі.

Група вчених Університету Масарика вирішили дослідити показники здоров’я людей за 60, які ходять займатися танцями в місцеву студію. Результати показали, що вони дійсно набагато здоровіші. 

Також окрім фізичної та ментальної активності, які так необхідні людям похилого віку, танці ще й сприяють виробленню ендорфінів.  Люди почуваються щасливими та бадьорими протягом дня.

КОРИСТЬ ТАНЦІВ

  1. Танці тренують практично всі м’язи тіла і зміцнюють суглобову тканину.
  2. Заняття танцями тренують дихальну систему.

  3. Відвідування занять танцями хоча б два рази на тиждень зменшує ризик недоумства та хвороби Альцгеймера.
  4. Танці розганяють кров по тілу, через що стають ефективною профілактикою серцево-судинних захворювань і такого частого нині інсульту.
  5. Танці спалюють приблизно 400 ккал на годину, що сприяє зниженню зайвої ваги.

  6. Багато па танців благотворно впливають на нервову систему людини: знімають нервову напругу і головний біль, стабілізують артеріальний тиск.
  7. У людей, які професійно займаються танцями, не буває хвороби Паркінсона.

Найоптимальніший графік занять для здорової людини — 3 рази на тиждень по 60-90 хвилин. 

Танці подарують нове відчуття життя, неповторні враження й обов’язково займуть важливе місце серед інших занять.

Ви займалися чи займаєтеся танцями?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: