Вчені пояснили, чому кішка часто топче нас лапками і що вона хоче цим сказати

Котики — неймовірні створіння, які живуть за власними правилами. Інколи їхня поведінка викликає багато запитань, але дуже рідко ми знаходимо на них відповіді. Зокрема, ви, напевно, помічали, як кіт просто перебирає передніми лапками, і це дуже схоже на  масаж, або ж нібито вони замішують якесь тісто. 

Ми вам розповімо, що це може означати.

Такі рухи розповідають дещо цікаве про вашу кішку, ви точно будете здивовані.

Зокрема, фахівці називають декілька версій, які пояснюють таке дивне явище. Хоча ці версії різняться між собою, вони базуються на одному — якщо кіт топче вас передніми лапками, то так він проявляє свою любов та прихильність. 

Якщо вірити першій версії, то вона говорить про те, що такі дії закладені в котів на інстинктивному рівні. Саме такими рухами масажують маленькі котики груди матері, щоб покращити прилив молока. В дорослому віці кішки повторюють такі рухи, щоб знову відчути безтурботне дитинство.

А от прихильники другої версії стверджують, що на лапках в котів розташовані залози, тиск на яких стимулює вироблення феромонів. Таким чином, кішки показують свою любов і прихильність до того, кого вони топчуть лапами.

Тепер ви знаєте відповідь до одної з десяток дивних звичок власних улюбленців. Кішки також здатні любити, тому висловлюйте вдячність за такий своєрідний масаж.

Ви спостерігали колись за такими рухами кішки?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: