Вчені визначили, що якщо ви говорите зі своїм домашнім улюбленцем, то Ви – великий інтелектуал

Колись їх цінували лише за користь, яку вони здатні принести людині. 

Сьогодні тварини викликають у нас щирі, сильні почуття, нерідко стаючи членами сім’ї.

Чому люди говорять з домашніми тваринами?

Зараз не має точної відповіді на це запитання. Однак, людина за своєю суттю завжди наділяла навіть неживі речі людськими властивостями. Ми так само можемо розмовляти з олівцем, який зламався, чи з джинсами, які не можемо на себе натягнути.

Що ж стосується домашніх тварин, то вони ще й живі. Ми вважаємо, що вони нас розуміють та слухають. Ми в них бачимо щось людське – а милість і чуйність домашнього улюбленця посилюють цю тенденцію.

Ті, хто це роблять, не повинні відчувати себе дурними. Дослідження довели, що люди, які розмовляють з домашніми улюбленцями є справжніми інтелектуалами.

Це той самий психологічний процес, який ми використовуємо для розпізнавання свідомості в інших людях, а саме відображення найбільшої здатності нашого мозку.

Таким способом ми лише розвиваємо свої інтелектуальні здібності.

Собаки розуміють людей

Останні дослідження, проведені Угорським проєктом, стверджують, що собаки обробляють мову аналогічно людям. Вчені зібрали декілька собак та включали для них записи голосів тренерів. 

Мозок цих тварин,  як і у нас, обробляв знайомі слова у лівій півкулі, а інтонацію у правій. Складно сказати, що собаки розуміють мову, але вони можуть принаймні її розпізнати. 

Тому не соромтеся розмовляти зі своєю кішкою чи собакою, щось таки вони розуміють.

Ви розмовляєте з домашнім улюбленцем?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector