Вчора була струнка, наче балерина, а сьогодні – якась тітка

Днями я зі своїм чоловіком переглядала наше весільне відео. Вперше за два роки. Давно збирались це зробити, та все часу бракувало. І ось переглядаємо ми й раптом мій коханий каже.

 – Ось моя двоюрідна сестра Наталка! Така красуня раніше була, балетом серйозно займалась, а потім вийшла заміж, народила і перетворилась на якусь огидну тітку.

Його слова мене обурили.

 – Любий, вона ж світу білого не бачить за домашніми клопотами. 

 – Могла б перестати їсти усе підряд, хоча б макіяж робити.

 – А якщо я згодом теж змінюсь, ти мене не кохатимеш?

 – Ну ти ж розумна жінка і розумієш, що дівчина має дбати про свою зовнішність.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

 Тієї миті сум охопив мене. Згадала свою неньку, котра була надзвичайно привабливою від природи. Та ми жили в селі та ненька важко працювала. Тож в 50 перетворилась на бабусю. Це не справедливо.

Насправді тітка – це просто жінка, котра дбає про всіх на світі, та забуває про власні потреби. Людина з величезним серцем, яка жертвує собою. Саме такі стають хорошими матінками та надійними партнерками. І зовсім не ті, котрі радше підуть в салон краси, аніж гуляти з дитиною.

Гарна зовнішність вимагає ресурсів. Треба витрачати чималі гроші та час. А все це доведеться відбирати з сімейного бюджету. Поцікавтесь у знайомих, похід в салон краси забирає пів дня. І це лише на манікюр. А є ще зачіска, масажі, різноманітні процедури. 

Як на мене, кожна тітка заслуговує на повагу та любов. Саме на таких жінках тримається інститут сім’ї, котрий й без того проходить не найкращі часи.

Соціальні мережі, модні видання нав’язують усім стереотипи й вказують, що тітка не заслуховує на щастя і варто вбити її в собі. Та ця пропаганда – шкідлива, краса жінки – не в її худорбі чи накачаних губах. Вона значно глибша. Згодні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector