Вчора чоловік отримав зарплату, а сьогодні поїхав оплачувати борг колишній дружині

Шлюб з Василем був для нас обох не вперше. Не знаю, чому я вирішила знову одружитися в 40 років. Тим паче рідні та знайомі переконували цього не робити.

Щодо чоловіка, то він вже двічі розлучений. Він виховав дочку, яку колишня дружина спочатку покинула. Однак зараз дівчинка живе з матір’ю. 

Нещодавно свекруха зі свекром поставили Василя перед фактом, мовляв, онучка погано склала вступні іспити, тому потрібні кошти на платне навчання. Чоловікові нікуди діватися, тому він кожного місяця виписує чеки. Бабуся з дідусем також дають дитині гроші, але на проживання. І це все на руки отримує колишня дружина Василя, яка живе в місті з новим залицяльником. Щодо доньки, то вона навіть не підозрює про батьківську допомогу. 

Про другий шлюб Василя навіть не хочеться згадувати. Адже та дружина кілька разів розлучалася і тепер живе за кошти аліментів. Сам ж вона ніколи не працювала. Та Василь сплачує не лише аліменти, але й дає гроші на лікування їхньої спільної дитини, у якої з дитинства проблеми зі здоров’ям.

Виходить, що перша дружина практично отримує додаткову зарплату на утримання дочка, а друга – насолоджується своїм життям. У неї розкішна квартира з новеньким ремонтом. Про дитину вона думає в останню чергу.

Пошепки

На це йде 75% усіх коштів, які заробляє Василь. Логічно, що на наш побут у нього нічого не залишається. Як тільки постає фінансове питання, чоловік знизує плечима, мовляв, грошей немає і нічого з цим не вдієш.

Комуналка, одяг, їжа, кредит і мінімальний ремонт – все на мені. А чоловік лише розвозить свою зарплату. І в його старшої дочки скоро день народження. Вона забажала, щоб батько подарував їй Айфон. Ніби і без того витрат мало.

Натомість моя дочка від першого шлюбу самостійно заробляє собі на життя. Вона розуміє, що я не маю можливості повністю її забезпечувати. І аліменти її батько також не виплачує. Дитина вміє цінувати гроші і не витрачає їх на вітер. 

Все частіше я задумуюся, навіщо мені здався цей шлюб? Поруч з таким чоловіком я нічого не доб’юся. Діти ростуть, а разом з ними і витрати. Тепер жалію, що поспішила зі своїм рішенням одружитися…

А що ви думаєте про цю ситуацію? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector