Вчора моя 70-літня мама із самого ранку заявила, що ми маємо покинути її квартиру. Я мало не впала, коли почула чому

Я вірю, що людина має право на щастя у будь-якому віці. Саме тому мені було так боляче бачити неньку засмученою. Досить молодою вона овдовіла. В 47 років залишилась сама-самісінька.

Мій чоловік тоді часто їздив у відрядження. А я одна з двома дітьми жила на квартирі. Мені було важко, тож ненька сама запропонувала:

 – Ти постійно одна, переїжджайте до мене, я з дітьми допоможу та й за квартиру платити не доведеться.

Я погодилась. Разом однаково веселіше. Згодом я вийшла на роботу, а ненька сиділа з онуками. 

Жили ми досить добре. Мій Славік гарно заробляв. Ми зробили в маминій квартирі шикарний ремонт, все оновили, техніку сучасну придбали. Вирішили, що окрему квартиру купувати не будемо, а почнемо збирати гроші для дітей – на освіту, їхнє житло.

Так і минали роки. Діти виросли. Чоловік вже не їздить за кордон, та невеличкий підробіток має, займається транспортуванням речей. 

Матусі цьогоріч виповнилось 70 років. Ми відсвяткували її ювілей в ресторані. Влаштували велике гарне свято, яке їй так сподобалося. Вона навіть друга свого запросила, з яким танцювала пів вечора. Ми тішились, що догодили. А на ранок вона нам віддячила – повідомила новину:

 – Я хочу, аби ви переїхали.

Пошепки

  – Що? Куди?

 – Річ у тім, що у нас з Миколою справжнє кохання. Зволікати часу немає, ми вже не молоді, скільки того життя залишилось? Будемо разом жити.

 – Мамо, але ж це наш дім, куди ми переїдемо?

 – У вас є гроші, щось вигадаєте.

 – Ти ж знаєш, то дітям. Скоро вони переїдуть, вже дорослі. У вас з Миколою буде окрема кімната. Тим паче вже не молоді, вам догляд потрібен.

 – Ні, ми хочемо жити самі.

Жодні вмовляння на маму не діяли. І я її розумію, вона так багато років допомагала нам: доглядала онуків, готувала й прибирала. Але ж ми стільки грошей вклали в її квартиру і завжди були поруч. І як нам тепер бути? Використати усі заощадження на купівлю однокімнатної квартири й тулитися там усім в купі. А де ми візьмемо гроші, аби допомоги дітям?

Скажіть, це нормально, коли жінка після 70 років виганяє дітей, заради кавалера?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector