Вчора сваха подзвонила і звинуватила мене, що не віддаю молодим квартиру. А я маю на те причину

Дивує мене сучасна молодь. Вважають, що усі їм винні. Та я не згодна. Якщо вже достатньо дорослі, аби одружуватись, то й мають розуміти – сім’ю треба утримувати й житло власне мати.

Мій син одружився зовсім зеленим, йому всього 23 роки було. Як я не вмовляла зачекати – не слухав. Знайшов якусь там роботу. Згодом вони почали винаймати однокімнатну квартиру. Жили досить скромно, але вже за рік невістка народила синочка. Шкода було, що дитина в такій бідності зростала. Та батьки мали про це думати.

За ці вісім років молоді три рази переїжджали. І це вже з двома дітьми. Зараз син мій на війні. Єдина надія, що він зможе отримати квартиру, або принаймні гарні умови для іпотечного кредиту.

Та син звинувачує мене, що не віддала їм квартиру, а пустила туди квартирантів.

 – Хіба ж так можна? Ми щомісяця такі гроші віддаємо, а ви вирішили заробити.

 – Це наша квартира, робимо із нею, що хочемо.

Річ у тім, що коли почалась війна ми з чоловіком і справді вирішили здати квартиру. Свою власну. Тоді ціни зросли, тож це справді стало можливістю заробити. Самі ж ми переїхали на дачу. Відтоді щомісяця отримуємо 8 тисяч гривень. Досить гарний бонус до пенсії. Та таке наше рішення обурило дітей.

  – То пустили б вже нас. Ми б платили.

 – А як схочемо до міста повернутися – то що? Вигнати вас не зможемо!

Пошепки

Та й взагалі, діти неспроможні стільки платити. Вимагати з них ми не можемо. А чому ж маємо втрачати заробіток. Прикро, що вони ображаються. 

А вчора зателефонувала сваха і почала вмовляти:

 – Пустіть доньку з онуками на квартиру! Її виселяють знову. Ну скільки можна. Зараз знайти житло нереально!

 – Там люди живуть, виганяти їх не можна. Та й взагалі, наші діти – вже дорослі, нехай самі розбираються!

– Я ще такої матері не бачила! А перед сином не соромно? Він на війні країну захищає!

 – Самий схотів воювати!

Не розумію, чому усі хочуть, аби я почувалась винною? Я свого сина виростила, він мав усе необхідне. Чому я не маю права подбати про власну старість? Допомоги від дітей, які себе забезпечити не можуть, однозначно не дочекаюсь.

Скажіть, невже я мушу віддати квартиру молодим?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector