Вчинок дружини, після якого я не міг спати, нічого не їв і загнав себе в яму, з якої, думаю, не виберусь

Я завжди вважав себе щасливим чоловіком. У мене була чудова дружина, двоє синів, хороша робота і затишний дім. Ми жили разом понад 20 років і ніколи не мали серйозних конфліктів. Я любив Ларису і довіряв їй беззастережно. Вона була моєю підтримкою, моїм другом, моїм коханням.

Тому я не міг повірити своїм очам, коли одного разу повернувся з роботи раніше звичайного і побачив її в ліжку з іншим чоловіком. Це був наш сусід, який жив через дорогу. Я знав його, вітався кожного разу, коли бачив, але ніколи не підозрював, що вони мають роман. Вони не помітили мене, коли я ввійшов у спальню. Вони були занадто зайняті своїми пристрастями.

Я стояв на порозі і не міг ворухнутися. У мене було враження, що я опинився у кошмарному сні. Я не міг зрозуміти, як це могло статися. Чому вона мене зрадила? Чого їй не вистачало в наших стосунках? Як довго це тривало? Як вона могла так мене обдурити?

Я не знаю, скільки часу я провів у цьому стані шоку. Але потім я почав відчувати гнів. Гнів на неї, на нього, на себе. Я хотів кинутися на них і покарати за їхню невірність. Але я стримався. Я не хотів робити гучних сцен і травмувати своїх синів, які були у своїх кімнатах. Я повернувся до передпокою, схопив свою куртку і вийшов з дому.

Пошепки

Я не знаю, куди я йшов. Я просто ходив без мети по вулицях і намагався заспокоїтися. Але це не допомагало. У мене боліла голова, серце і душа. Я не мав наміру повертатися додому і бачити її обличчя. Я не хотів розмовляти з нею і слухати її виправдання. Я не хотів прощати їй і рятувати наш шлюб.

Я подумав про те, щоб зайти до свого друга і розповісти йому про все. Але я відкинув цю думку. Я не хотів, щоб хтось знав про мою ганьбу. Я не хотів, щоб хтось жалів мене або осуджував її. Я не хотів ділитися своїм болем з кимось іншим.

Я вирішив піти до готелю і зняти номер. Може, якщо я висплюся, я зможу ясніше думати і прийняти рішення. Але я не міг спати. Я крутився у ліжку і бачив перед очима їхні обнімання. Я чув у вухах їхні стогони. Я відчував у серці їхню зраду.

Я не міг спати, нічого не їв і загнав себе в яму, з якої, думаю, не виберусь.

Що ви порадите чоловіку? Як йому краще вчинити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector