Вдячний за свій новий будинок, кіт з притулку охороняє господиню

Домашні тварини — це справжнє щастя.

На жаль, не усі тваринки мають дім і господарів, які б про них дбали. Ця історія про щасливця, який отримав те, про що мріяв.

Героя нашої історії звати Білорус. Його колишня господиня отримала від домовласника заборону на утримання домашніх тварин. Не залишалося іншого виходу, як здати його в притулок. Сім’я сподівалася, що саме тут котик знайде собі нових господарів.

Сам Білорус дуже ніжний й ласкавий, і прагнув, щоб його любили. Зустрічаючи відвідувачів, він підводився на задні лапки й спирався на двері так, ніби благав, щоб його забрали з собою.

Рейчел, жителька Сан-Франциско, знаходилася в пошуках домашнього улюбленця. Одного вечора вона натрапила на фото Білоруса в соціальних мережах.

 «Побачивши його скошені очі, я в один момент закохалася і зателефонувала до притулку, » – розповідає  господиня. Майбутня власниця цього чарівного вихованця одразу поїхала за ним. 

Білорус швидко довірився новій приятельці. Він ніби відчував, що саме ця жінка зараз його забере. По дорозі в майбутній будинок він демонстрував зразкову поведінку, але як тільки потрапив в житло, то перетворився в щасливого і розбещеного котика.

Миле звірятко перетворилося на вірну тінь Рейчел. Він всюди ходить за своєю господинею, супроводжує її навіть у ванну рано вранці. Напевне, у нього залишився страх, що його можуть покинути.

Рейчел забрала кошеня, коли йому було близько 1 року. Сам Білорус дуже грайливий й веселий: обожнює гучні ігри, біг, катання кульок і подібні речі.

Коли Рейчел миється у ванній, котик скромно чекає її зовні. 

Кіт ходить крок за кроком за господинею й спостерігає, ніби намагається її захистити від будь-якої небезпеки.

Коли жінка приходить з роботи, Білорус її радісно вітає й показує, що готовий веселитися.

Білорус обожнює засинати біля Рейчел, коли та затишно влаштовується на дивані, щоб відпочити або посидіти за ноутбуком.

Допитливий Білорус уважно стежить за всім, чим займаються люди.

Уже 4 місяці, як цей котик покинув притулок. З кожним днем ​​він стає все більш красивим і пухнастим.

Не має сумніву, що його щастю не має меж. Тепер у нього є вірний друг, якого так не вистачало в притулку.

Вам подобається це миле кошеня?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector