Завдяки цьому рецепту забула про панкреатит

Велика подяка лікарю-психотерапевту Олені Олександрівні за рецепт лікування панкреатиту настоянкою прополісу. Я мучилася з цією хворобою 19 років — зараз мені 74.

Лікуватися почала негайно після її поради. І ось вже багато років живу без болю.

Лікування просте й дешеве: 20 крапель 10% настоянки прополісу (є в аптеках) накапати в півсклянки закип’яченого гарячого молока. Випити перед сном і відразу ж лягти в ліжко. І так 10 вечорів поспіль протягом місяця.

Все лікування становить 6 місяців.

Як настоянка прополісу мене врятувала

Я рекомендую випробуваний мною метод лікування з використанням настоянки прополісу: 20 крапель настоянки додати в півсклянки гарячого молока (якщо людина не дуже добре переносить молоко, можна взяти всього чверть склянки або навіть одну ст. ложку).

Поєднання прополісу і молока дає особливий ефект: крім лікування простудних і легеневих захворювань (для чого, власне, я і рекомендую настойку прополісу) поліпшуються загальне самопочуття, сон, заспокоюється психіка. 10%  настоянку прополісу найкраще купити в аптеці.

Баночки ємністю 25 мл вам вистачить надовго, а коштує він порівняно недорого.

Можна приготувати самому: 5 грамів прополісу на 50 мл 75% спирту (якщо спирт 96%, досить 45 мл). Прополіс порізати, покласти в спирт і настояти 10 днів в темному місці, раз в день струшуючи банку.

Потім процідити і поставити в холодильник. Цього продукту вистачить всій вашій родині на кілька років. Приймати засіб слід ввечері, перед сном.

Уже після того, як ви вмилися, почистили зуби, коли переодягнулися і розстелили постіль. Залишилося тільки випити і заснути.

Як лікувати настоянкою інші хвороби

При лікуванні простудних захворювань у дітей  ефект помітний з першого разу.

Приводиш дитину додому з дитсадка, бачиш: вона хворіє. Перед сном даєш їй буквально одну-дві краплі настоянки прополісу з молоком — і на ранок ніс у дитини дихає, видно, що за ніч вона вилікувалася.

Настоянкою прополісу успішно лікується гостра респіраторна вірусна інфекція, бронхіт, запалення легенів, туберкульоз.

Коли я сама використовувала цей засіб для такого виду захворювань, помітила, що настало полегшення запалення шлунково-кишкового тракту.

Коли виразки шлунка або дванадцятипалої кишки ще немає, але діагноз «гастрит» або «дуоденіт» вже поставлений, щось треба робити, щоб не доводити себе до виразки. Одне з надійних ліків — настоянка прополісу.

Добре, що режим вживання як для простудних, так і для шлунково-кишкових захворювань такий же: кілька крапель в гаряче молоко на ніч.

У мене був панкреатит. Хто не страждав панкреатитом, може і не знати, які це повсякденні муки.

Я сама лікар, уважно читаю медичну літературу і знаю, що надійних рекомендацій для лікування панкреатиту немає. Зазвичай лікують ферментами.

А ферменти, які замінюють роботу підшлункової залози, в результаті зовсім виводять її з гри, і вона працює все гірше і гірше.

Так ось настоянка прополісу мене врятувала.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: