Великі зацікавлені очі: кошеня з величезними очиськами знайшло своє щастя

Міа – це крихітне кошенятко, якого вже в перший тиждень після народження відлучили від матері. Це було великим випробовуванням для крихітки. Для кошеня спіткала не легка доля, і коли Міа вперше розплющила оченята – вони були величезними. Ніхто не мі зрозуміти, чому тваринка має такий переляканий вигляд, здавалося, що Міа боїться буквально всього.

Це Міа, кошеня з великими очима

Міа потрапила спершу до рук недобросовісних господарів, які взагалі не знали, як правильно доглядати за кішкою. Через деякий час тіло кошеняти вкрилося струпами та паразитами, і не знати, як далі б склалася його доля, якщо б Міа не потрапила в руки до Лейли Д’Суза. Дівчина вміла виходжувати таких доходяг. Мії з кожним днем ставало краще, а згодом взагалі вона продемонструвала свою безстрашність.

Бачиш хижака? А це він і є!

Кошеня було дуже голодним й не залишало ні крихти у своїм мисці. Вже після місяця лікування хвороби пройшли, а Мія стала справжньою красунею, до того ж і сміливим та каверзним характером. Лейла з часом почала помічати, що коли Мія задумує щось не хороше, у неї одразу збільшуються очиська. 

Так, кого ще тут потрібно рознервувати? 

Згодом Міа вирушила зовсім в іншу країну, де на неї чекали вже нові власники.  Господарі полюбили кішку одразу. Вона вже підросла і стала розсудливішою, однак  звичок пустувати не втратила.

Ось тільки гляньте відео з дитинства Мії – вона була чарівною!

Хіба ж вона не мила?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector