Величезною проблемою, яка отруює життя всієї моєї сім’ї, є сусід поверхом нижче. Ми вже навіть думали змінити квартиру, але де гарантія, що знову не потрапиться такий же сусід

Ніколи б не могла подумати, що одна маленька дрібниця змусить мене шукати інше житло. Величезною проблемою, яка отруює життя всієї моєї сім’ї, є сусід поверхом нижче, який постійно курить цигарки у відкрите вікно, а весь дим йде в мою квартиру. Тюль потемніла вже від цього диму, навіть не можу вазони розмістити на підвіконня – також одразу сохнуть. Але це найменша біда. У мене син-астматик, який і так не може обходитися без інгалятора. Запах диму ще більше погіршує його стан і провокує регулярні напади.

Я вже неодноразово просила його не палити у вікно, подумати про інших. Але сусідові це байдуже, він заявляє, що закон не порушує і палить він у своїй квартирі, а якщо нам смердить, то це наші проблеми. Теоретично він має рацію, але ж можна ж по-людськи увійти в становище і палити на сходовому майданчику, наприклад. Так він ще і друзів призводить, і тоді такий дим валить, що хоч пожежників викликай.

Доводиться тримати закритими всі вікна, навіть в літню спеку. Для провітрювання свого житла я повинна вартувати, коли сусід покидає свою квартиру. І так триває з року в рік, просто пекло якесь. Взимку теж не легше, сусід курить у себе на кухні, і дим потрапляє до нас через витяжку. Тому доводиться її заклеювати, що порушує циркуляцію повітря.

Ми вже навіть думали змінити квартиру, але де гарантія, що знову не потрапиться такий же сусід. А приватний будинок нам не по кишені, та й добиратися на роботу з передмістя занадто проблематично. Ось і виходить якесь замкнуте коло, з якого я не бачу виходу. Все сподівалася, що син переросте і астма відступить, але поки ніяких поліпшень. Правда, це і не дивно, адже в такій атмосфері скоро і в мене будуть проблеми зі здоров’ям, а не лише в сина.

Вирішила поділитися своєю історією, може, хтось стикався з подібною проблемою. Буду дуже вдячна за допомогу і підтримку. Що б Ви мені порадили?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector