Велика заморозка огірків, щоб взимку не купувати їх у супермаркеті

Ви колись чули про те, що огірки можна не лише консервувати, а й заморожувати? Починає складатися враження, що таким чином можна зберігати абсолютно все, проте огірки? Хіба це логічно? Для чого їх взагалі заморожувати, якщо їх можна придбати навіть взимку? 

Насправді вся суть у смаках. Зимові сорти не є такими смачними та насиченими, тому у цьому точно є сенс. 

Як заморожувати огірки?

Огірки можна заморожувати різними способами. Все залежить від того, як ви збираєтеся їх використовувати. Якщо ви любите прикрашати закуски та бутерброди свіжими шматочками огірка, то для цього вам варто ретельно вимити овоч, а потім нарізати кружечками та скласти у пакет на застібці. Після цього просто відправляємо огірки у морозилку. Для того, щоб розморозити, варто просто помістити потрібну кількість огірків у сито та дочекатися, поки вони повністю розморозяться. До речі, такі кружечки можна використовувати навіть для догляду за обличчям та приготування масок.

Якщо ж ви полюбляєте ласувати салатами зі свіжого огірка взимку, то для цього варто просто нарізати його кубиками та скласти у пакетик. Краще загерметизувати їх та витягнути все повітря, аби овоч знаходився у вакуумі. Таким чином він буде зберігатися набагато довше. 

Пошепки

Точнісінько так само огірки можна нарізати брусочками та заморозити. Взимку їх можна використовувати для приготування малосольних огірків, або просто подавати на стіл, як овочеву закуску. 

Старайтесь обирати свіжі та тверді огірки, оскільки м’які для заморожування не підійдуть. 

З таких огірочків можна готувати не лише салати та закуски, а й окрошку. 

Ви колись заморожували огірки? Як зберігаєте їх до зими?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector