Верхівка для створення об’ємної стрижки: чи варто стригти?

Чи є інші методи створення об’єму, окрім стрижки маківки? 

Не усім подобається зачіска з коротким волоссям на потилиці, та й під час вибору зачіски потрібно враховувати структуру волосся та риси обличчя. До вибору стрижки варто підходити індивідуально.

Жінки, які бажають отримати яскравий образ, обирають стрижку шарами. 

Насправді об’єм можна отримати і завдяки іншим зачісками, як каре і сессон. Досягти об’єму можна і завдяки внутрішнім пасмам. 

Тому не потрібно підстригати короткий верх. Ще й укладання внутрішньої стрижки набагато простіше та комфортніше. 

Саме такий вид зачіски дозволяє домогтися об’єму за допомогою внутрішніх шарів. Вони формуються в зоні потилиці, у верхній частині волосся.

Зовнішні пасма закривають внутрішнє градуювання і зачіска має доволі таки цілісний вигляд. Нижні пасма волосся ідеально поєднують з верхніми й власниця такої зачіски отримує неабиякий об’єм на маківці. 

Прядки можна оформити креативним зрізом або створити з їх допомогою начос. Зачіска буде неймовірно легкою, але при цьому збереже форму. Та для укладання не потрібно багато часу, достатньо мінімального стайлінгу.

Якщо ви хочете добитися об’ємної стрижки, але вам не подобаються вистрижені підняті верхівки, то варто звернути на ці види зачісок.

Вам подобаються такі варіанти?

U2
Загрузка ...