Вернувся додому, а від дружини і донечки й сліду не лишилося. Лікарі казали, що в Насті післяпологова депресія, але я не знав, що це так серйозно…

Додому я в той день я летів, наче на крилах! Дружину кілька тижнів тому лише виписали з пологового, ніяк не міг натішитись нашою донечкою. Аби ж я знав, як мене зустріне кохана – подумав би тричі, чи варто вертатись взагалі.

– Привіт, сонечко! – гукнув я їй.

А у відповідь – тиша. Пройшовся по всіх кімнатах – пусто. Перевірив номер квартири – ніби моя. Але і сліду дитини в ній не було. Одразу почав телефонувати Насті. Слухавку вона взяла майже одразу.

– Ти де? Де Сніжана? – запитав я одразу.

– Ми в моєї мами, поїхали від тебе. Приїжджати до нас не треба.

– Чого це ви до неї поїхали? Ти знову за своє? – розізлився я, але у відповідь почулись гудки.

З першого дня, як у нас з’явилась Сніжана, моя теща не давала нам спокою. То ми не так говоримо до дитини, то занадто холодно у квартирі, то занадто гаряче… Словом, без її поради Сніжана навіть в туалет не ходила.

Мене це дуже злило, бо з дружиною нормально і самі б впорались з немовлям. А от Настя на пологах чогось страшно перелякалась, тож без мами майже не підходила до дитини.

Пошепки

Спочатку я намагався робити вигляд, що все добре, а потім помітив, що Світлана Василівна і сама не знає, що з тим дитям робити. Вона від нежитю своїй внучці сік капусти в носа капала! Мене такий підхід не влаштовував, тому ми почали сваритись.

І от, поки я був на роботу, теща і жінку, і доньку в мене викрала.

Я не хотів скандалити, щоб у Насті не зникло молоко, тож вирішив трохи перечекати і дати дружині час звикнути до нової людини.

Не знаю, скільки б так часу минуло, якби не один дзвінок.

– Борисе, це Настя. Сніжана у лікарні, їдь до нас, — кричала дружина.

Я покинув усе і поїхав у те відділення, яке вона назвала.

Виявляється, теща почала дитині температуру оцтом збивати, а він потрапив їй в очі! Якби одразу не помітили – хто зна, чи бачила б вона взагалі! Уже увечері дружина повернулась до мене, більше ніяких порад від рідні ми не слухаємо. Взагалі не розумію, чому люди і досі захоплюються цією народною медициною?!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector