Весілля було розписане по хвилинах, гості в шоці, наречена в сльозах

Такого весілля я ще не бачила.

Моя подруга Свєта вирішила зробити весілля в листопаді, хоча я вважаю, що це не найкращий час для весіль – холодно та похмуро.

Але молодята вирішили все провести в одному місці, а не їздити по усіх пам’ятних місцях і робити фотосесію. Через це погода їх не дуже хвилювала. Правда, з самого початку, щось все ішло не так.

Вчора я дізналася, що вони розлучаються.

Зараз я хочу вам детально розповісти про їхнє весілля, оскільки воно було дуже незвичайним.

Світлана і Борис підготували все заздалегідь. Вони понад рік все ретельно планували, до дрібниць. Протягом цього часу Світлана змінила 3 організаторів.

За декілька місяців до весілля вони повідомили усіх гостей, що колір події буде синім. Мене це не дуже здивувало, адже зараз так робить більшість. До того ж я мала шикарне синє плаття. 

Але потім виявилося, що Свєта затвердила не тільки колір, але і його відтінки. Гостям потрібно було підібрати наряд згідно з деякими відтінками синього, а точніше блакитного.

Пошепки

І, звичайно, моє плаття не підпадало в тон цих відтінків. Вразило те, що вони підготували список подарунків, які були вельми недешевими. На щастя, було підписано, що можна і грошима. Так ми з чоловіком і зробили.

Усі гості були в очікуванні дива, адже такої ретельної підготовки ще не зустрічали. Ми приїхали з чоловіком вчасно, але наречена ще не була готова. З зачіскою щось не виходило. Коли вона вийшла, ніхто навіть не замітив таких дрібниць. А вона зробила з цього катастрофу та казала, що переносить весілля. 

Потім почалося щось дуже дивне. Кожна хвилина весілля була розписана по хвилині. Усі події та розваги слідували чіткому плану, який був висланий гостям. Якщо вони цього не дотримувалися, наречена дуже злилася. Весілля стало схоже на якусь військову підготовку, а не урочисту подію. 

Ще й половину гостей прийшли не в тих кольорах, які вона обрала. Свєта розплакалася.

Ось таке весілля, ніхто не розслабився, не відпочив. Всі гості говорили, що хочуть потанцювати, поспівати, на що наречена образилася 

З’ясувалося також, що половина гостей прийшли одягнуті не відповідно до обраних відтінків, знову сльози нареченої, та сказала, що ми дурні, і нічого не розуміємо в сучасному стилі весілля.

Наречена з молодим покинули зал вже на половині свята, а гості ж продовжили свято самостійно.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector