Весілля ми робили скромним. Приїхали лише рідні та сусіди. Свекруха подарувала найбільше грошей. А потім встав свекор і почав розмову

Моя одногрупниця запросила мене на весілля. Я не дуже хотіла туди їхати, адже вона була в іншому місті.

Але подруга дуже наполягала, тому я погодилася. І не пожаліла про це. Я була подругою нареченої, а він був моїм дружбою. З хлопцем я вперше зустрілася вже на весіллі. Все застілля ми розмовляли, а потім брали участь у веселих конкурсах.

Вночі ми поїхали в нічний клуб. Вранці я проснулася в нього. Він відвіз мене до дому нареченої. В цей день гості знову зібралися святкувати одруження, тому ми знову зустрілися. Він одразу підійшов до мене та поцілував. Цілий вечір поводив себе так, немов ми вже давно зустрічаємося. 

Після застілля, він запропонував прогулятися. Пішли на пляж до річки. На вулиці була літня тепла погода, тому ми вирішили трохи поплавати. Після цього вечора ми почали зустрічатися, а згодом я дізналася, що вагітна. Мені було всього лиш 19, але хлопець сказав, що ми будемо одружуватися. 

Ми зробили розписку та посиділи в сімейному колі. Найбільше грошей подарувала свекруха, насправді, рідня зі сторони чоловіка була дуже люб’язною до мене. Його батьки нам в усьому допомагали. 

Через 5 місяців після весілля народилася наша донька. Ми були щасливі. З того часу ми живемо разом. У нас справді щаслива сім’я. Після народження донечки стосунки лише зміцніли. Зараз, я знову буду мамою. Коли чоловік дізнався, він був щасливий і не приховував своєї радості.

Я це розповідаю для тих пар, які зустрічаються дуже мало часу, але очікують дитину. Не бійтеся нічого. З народженням дитини стосунки стануть тільки кращими. 

Скільки часу зустрічалися ви зі своєю половинкою до одруження?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector