– Весілля раз у житті! Позич 7 тисяч євро! – Як я бідувала, того й на заробітки поїхала. А тепер маю гроші на гулянку дати?

Ви не уявляєте, яку гірку пігулку мені доля підготувала. Я вийшла за Анатолія у 20 років. Він був гарним хлопцем, мав квартиру в місті, невеличку, та затишну. Але роботу нормальну знайти ніяк не міг. Я ж працювала, аж доки не завагітніла. Декрет за декретом, важко дуже було. Якби батьки з села харчі не передавали – ми б не вижили.

А мій чоловік замість того, щоб шукати заробіток, почав казино відвідувати й на автоматах грати. Я й уявлення не мала, скільки він програв. Спочатку виносив усе з дому. Зникло золото, техніка, сервізи, що нам на весілля подарували. А тоді якось до мене прийшли незнайомі чоловіки та сказали, що наша квартира вже їм належить. Ще й погрожували, що як не поїду – жива не залишусь. Уявіть як страшно мені було з двома малими дітьми.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тоді я розлучилась і в село поїхала. Зовсім нічого не мала. Просила допомоги в сестри, та вона відмовила:

 – Ти що не бачила за кого йшла? Сама винна.

Жила я з батьками в селі, важко було дуже. А коли діти трохи підросли, зрозуміла – треба щось робити. Адже вони в мене розумні, я мріяла їм гарну освіту дати. Зібралась і поїхала до Італії. 

Пошепки

Як важко я працювала, кожну копійку відкладала, на себе ж нічого не витрачала. За шість років, окрім своєї сеньйори нічого не бачила. Та завдяки цьому оплатила дітям навчання і придбала квартиру. Ще якісь гроші залишила на майбутнє. Та не встигла повернутись, як згадала про мене моя сестра.

 – Позич 7 тисяч євро! У доньки весілля, а я ніяк не назбираю.

 – Це величезні гроші, я не можу. Нащо такі гуляння влаштовувати? Ще й під час війни!

 – Весілля ж раз у житті! Це твоя племінниця. Невже шкода для рідні?

Вона обіцяла згодом все віддати, та чи можу я так ризикувати? Сестра не допомогла мені, коли я на вулиці опинилась, а зараз я маю весілля оплачувати? Вона образилась і мене з дітьми на свято не покликала. Втратила я рідну людину.

Але що я мала робити? От скажіть?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector