Ви бачите в дзеркалі не зовсім те, що там відображається, мозок ніби старається не помічати зморшок, складок чи інших проблем

Те, що ми бачимо в дзеркалі і на фото, відрізняється. 

Скотт Чесрот провів цікаве дослідження, результати якого вразили.

Ці фото робив Скотт Чесрот задля цікавого експерименту. Для цього він робив фото добровольців в однаковому ракурсі. Ще однією умовою фото було те, що учасники мали бути без макіяжу та з оголеними плечима. 

На кожну людину було зроблено по 20 фото. 

Коли учасниками дослідження запропонували обрати знімок, який найбільше схожий на відображення, їхню увагу привертали найкращі фото.  

Саме на тих фотографіях учасники експерименту мали кращий вигляд, ніж в реальності. Всім їм здавалося, що в житті вони кращі, а через фотографа виходили товстішими або більш худими, не так, як їм хотілося виглядати. Це підтвердило те, що дзеркало часто нам демонструє кращу версію нас, якими ми не є насправді.  

І це дійсно так, в дзеркалі ми собі здаємося кращими, ніж нас бачать інші. Мозок ніби старається не помічати зморшок, складок чи інших проблем зі шкірою. Можна зробити висновок, що в дзеркалі ми бачимо себе кращими і це стосується абсолютно всіх, незалежно від віку чи соціального статусу. 

Психологи стверджують, що це захисна реакція психіки, яка захищає нас від стресу. 

Ви знали про таку особливість вашого відображення у дзеркалі?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: