Ви знаєте, що означає цей символ? Ось чому потрібно уникати продуктів з дуже великою цифрою!

Коли справа доходить до косметики, багато хто не може собі відмовити в цьому, і витрачають багато грошей. Але при цьому дуже легко можна розчаруватися. Особливо, якщо використовувати товари низької якості. Але недостатньо купити товар, якому ви довіряєте. Кожен продукт має свій термін придатності. І його потрібно дотримуватися.

Ви знаєте, що означає символ, який нагадує відкриту баночку і супроводжується цифрою і буквою «М»? Це тривалість терміну придатності, і ось що це означає …

Термін придатності косметичних засобів не завжди вказується у вигляді «день / місяць / рік». Для цього також існують комбінації цифр і букв.

Його часто розміщують на нижній частині упаковки, тому перед використанням вже відкритого продукту поцікавтеся символом дати закінчення терміну придатності.

Символом терміну придатності є відкрита баночка, на якій зображені цифра і буква.

Цей символ показує, скільки місяців продуктом можна користуватися ПІСЛЯ першого відкриття.

Наприклад, якщо на тюбику з кремом написано 6М, це означає, що не слід ним користуватися, якщо пройшло 6 місяців з моменту його відкриття. Згадати дату першого використання досить важко, так що бажано написати її маркером прямо на тюбику.

На відміну від продуктів харчування, косметичні товари починають погіршуватися після першого контакту з повітрям. Дуже важливо не використовувати продукти з вичерпаним терміном придатності, оскільки вони можуть викликати алергічні реакції, іноді дуже важкі.

І останнє. Якщо продукти з коротким терміном придатності, значить, вони з меншою кількістю консервантів. Значить, вони є кращими в момент покупки. Не забувайте про це!

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: