Вибери, в якому лотку яйця лежать правильно, – дізнайся про свої найсильніші сторони

Хто не хоче знати свої сильні сторони? Адже ця інформація дає розуміння, в якому напрямку найбільш перспективно розвиватися, щоб досягти видатних результатів.  

Психогеометричний тест – це проєктна методика дослідження особистості, яка була представлена ​​в 1978 році. Її автором є досить відома багатьом особистість – Сьюзан Деллінгер, фахівець із соціально-психологічної підготовки. 

Тести в цьому напрямку допомагають зрозуміти приховані риси особистості за допомогою геометричних фігур. Для вас ми пропонуємо схожий тест.

Просто уявіть, що у вас є 4 курячих яйця і коробка для їх зберігання. Яйця потрібно розмістити в коробці максимально гармонійним чином. Який варіант є найкращим?

Варіант 1

Ти творча та емоційна людина. Легко знаходиш спільну мову з іншими людьми та любиш перебувати в центрі уваги. Вибираєш простий спосіб і все одно хочеш прийнятного результату. Твоя креативність привертає увагу.

Порада: твори й розвивай свою оригінальність.  

Варіант 2

Ти володієш неабияким аналітичним розумом. Твоя логіка та спостережливість вражають. Ти помічаєш будь-які дрібниці вмієш робити правильні висновки. Ти – природжений організатор, який все розставляє у правильні пріоритети.

Порада: не бійся покладатися на розум, він тебе не підведе. 

Варіант 3

Цей варіант обирають гнучкі люди, які швидко пристосовуються до зміни середовища. Ти завжди знаходиш правильні рішення в проблемних ситуаціях та не боїшся труднощів. Тебе завжди цікавить щось нове та незвідане, тому ти не стоїш на місці.

Порада: тобі треба бути більш впевненим та сміливим, тоді все буде добре.

Варіант 4

Ти дуже рішуча людина, яка рідко довго розмірковує перед тим, як зробити вибір. У тебе вираженні лідерські якості, які допомагають тобі вести інших за собою. Ти впевнено рухаєшся вперед і завжди досягаєш поставлених цілей.

Порада: будь більш зосередженим і навчися знаходити правильні орієнтири.

Які ваші сильні сторони?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector