Виберіть букет квітів на зображенні і дізнайтеся яка ви жінка

Квіти – одна з найкрасивіших і символічних речей в природі, а ще вони здатні розкрити найглибші секрети нашої особистості.

Подивіться на малюнок нижче і виберіть букет, який, на вашу думку, найкраще відображає вас, як особистість.

Кожен букет несе певне значення і розкриє цікаві і несподівані сторони вашого характеру.

Букет №1

Доброта – це те «зброя», якою ви підкорюєте серця людей. Ви вмієте піклуватися про інших безкорисливо. Завжди чесні як з собою, так і з тими, хто вас оточує. Легко адаптуєтеся до будь-яких ситуацій, не боїтеся відповідальності. Готові в будь-який момент допомогти порадами або справою тим, хто просить вас про допомогу. 

Ваші сильні риси – це доброзичливість і людяність. У вас немає зловтіхи і заздрості, і саме тому навколишні тягнуться до вас, як до промінця сонця.

Ви сповнені сонячною енергією, яка заряджає всіх навколо. Ви легко притягуєте чоловіків своєю рішучістю і ентузіазмом. Уміння домагатися своїх цілей закладено в вас з самого раннього віку, тому знайти собі ідеального чоловіка для вас не складе труднощів.

Букет №2

Щира і добродушна жінка. Дуже довірливі. Не вмієте розбиратися в людях. Наївні, і з цієї причини в вашому житті часто бувають розчарування. При цьому ви ніколи не зациклювались на минулому, образи швидко забуваєте. Намагаєтеся жити теперішнім, і насолоджуватися кожним моментом своєї реальності.

Ви не особливо розповідаєте про себе і своє життя, тому слідом за вами завжди тягнеться низка припущень і чуток. Але ви не звертаєте увагу на чужі домисли, живете так, як хочеться вам і ніколи не шкодуєте про свої вчинки.

Букет №3

У вас непростий характер. Ви дуже вимогливі. Часом поводитися владно і зарозуміло. Але заради коханих людей готові жертвувати всім, що у вас є. Друзів у вас не так багато. Вам важко дається зближатися з людьми, оскільки ви мало кому довіряєте. Ви відповідальна і працьовита жінка.

Ваші сильні риси характеру – це стриманість, вміння подивитися на ситуацію з боку і проаналізувати всі варіанти розвитку подій. Ви адекватно сприймаєте інформацію будь-якого роду і завжди подумаєте, перш ніж сказати вголос.

Букет №4

Ви натура емоційна, схильна до непостійності і ексцентричної поведінки. Любите бути в центрі уваги, комфортно почуваєтеся серед людей. Товариські, вам подобається проводити час у веселих компаніях. У вас безліч захоплень, ви активні в будь-якій діяльності.

Ви – яскрава творча особистість з нестандартним мисленням і прекрасним почуттям гумору. Ви завжди знайдете цікаве розв’язання питання: у вас виходить допомогти людині подивитися на ситуацію під таким кутом, який вона спочатку навіть не розглядала.

Букет №5

Ви не готові до дорослого осмисленого життя. Ваша реальність ще наповнена дитячими мріями, в які ви наполегливо вірите. Але саме це допомагає вам переживати труднощі, що виникають на вашому шляху. Романтична і сентиментальна натура. Ви не здатні до повного контролю емоцій, дуже часто потребуєте психологічної підтримки.

Ваші сильні риси – це вдячність і вміння радіти з будь-якого приводу: рідкісні якості, які допомагають вам залишатися позитивною по життю. А як може бути інакше? 

Букет №6

За вдачею ви – лідер в кращому розумінні цього слова: ви вірите в себе і обрану життєву позицію. Ви розумієте, в якому напрямку ви рухаєтеся, і, попри думку оточуючих вас людей, кожен день усвідомлено крокуєте вперед.

Люди, перебуваючи поруч з вами, заряджаються позитивною енергією, що виходить від вас. Ви дуже любите життя, намагаєтеся насолодитися кожним її моментом. До всіх проблем підходите з властивим вам оптимізмом. Не боїтеся приймати відповідальні рішення.

А який букет обрали ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector