Виберіть ловця снів – і дізнаєтеся про себе щось дуже важливе

Індіанці часто використовували ловців снів й вірили у їх магічну силу. Вони вважали, що у повітрі літає багато поганих та хороших снів. Коли ж на ловця снів потрапляє перше сонячне проміння він захоплює всі сни та думки. Хороші спускаються до людини, а погані заплутуються у його пастці й гинуть від денного сонячного світла.

Оскільки цей чудовий предмет вважають магічним, ми пропонуємо вам пройти невеличкий тест. Просто оберіть той ловець снів, який найбільше вам до вподоби.

Ловець снів № 1

Ви людина консервативна, любите йти вже протоптаним шляхом й не займатися авантюрними справами. Вам доволі важко довіритися іншим, але якщо людина стає для вас другом, то заради неї ви готові на все.

Ви завжди думаєте, перш ніж щось говорити, оскільки розумієте, що навіть у слів є наслідки. Вони можуть когось ранити, або нашкодити навіть вам. Ви доволі чесна людина, яка готова боротися за справедливість та брати на себе відповідальність за усі дії. Ви доброзичлива та відкрита особистість, проте вільний час любите проводити з добре знайомими людьми. 

Ловець снів № 2

Ви та людина, яка дарує іншим позитив та радість. Відчуття справедливості та боротьба за неї — ось найкращий опис вашого характеру. До вас часто звертаються за порадою та підтримкою, оскільки знають, що саме ви зможете підбадьорити та допомогти. 

Таких людей називають справжніми живчиками, адже де б ви не були — за вами завжди прямує радість та веселощі. Правда є у вас один мінус: ви боїтеся брати на себе відповідальність, тому часто вам важно самостійно приймати важливі рішення.

Ловець снів № 3

Ви дуже тепла та позитивна людина, яка може подарувати ніжність та турботу. Люди люблять проводити з вами час, адже знають, що він буде продуктивний та цікавий. Ви намагаєтеся уникати конфліктів, але у потрібний момент зможете відстояти свою думку. Вас люблять й вами захоплюються!

Часом вам не вистачає рішучості та амбіцій. Ви не готові жертвувати щастям інших заради досягнення власних цілей. Ви поважаєте лише чесні методи та гру за правилами.

Ловець снів № 4

Ви людина, яка ладна віддати все, аби допомогти ближньому. У вас дуже добре та чуйне серце, яке просто не може пройти повз чужу біду. Проте вам варто бути пильними, адже є люди, які просто користуються вашим м’яким характером та благими намірами. 

Ви справжній інтроверт, який часто соромиться нових знайомих, проте коли ви розслабляєтеся, то стаєте справжньою душею компанії. Ваша чарівність та спокійна енергія буквально притягують інших. 

Ловець снів № 5

Для вас важливо мати владу та престиж. Ви дуже рішуча та цілеспрямована людина, яка готова зробити все, аби досягти свого. Часто, люди навіть вас бояться, адже вважають занадто зверхньою та гордою особистістю.

Проте насправді, це просто ваш щит. Ви боїтеся, що інші ранять вас й ховаєте своє серце за сімома замками. Ви боїтеся показувати свою вразливість, адже вважаєте це слабкістю, яку інші можуть використати проти вас. 

Який ловець снів обрали ви?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: