Виберіть плаття і дізнайтеся, яка ви жінка і, що думають про вас чоловіки

Напевно не існує таких жінок, які не любили б сукні. У деяких від цього предмета гардеробу, так би мовити, шафи ломляться, а у когось воно одне, зате най-най …

Так чи інакше, але гарна сукня надає жінці особливого лоску і привабливості. Вона робить її більш ніжною.

Крім того, за статистикою чоловіки частіше все -таки звертають увагу саме на жінок в платтях або спідницях, ніж в штанах.

Зараз я пропоную всім жінкам пройти цікавий тест, який розповість про те, яка ви жінка і що думають про вас чоловіки. Готові? Тоді поїхали ….


1. Вам постійно потрібна людина, поряд з якою було б спокійно і нестрашно. Ви, незважаючи на широту душі і властиву Вам доброту, дуже любите себе і вимагаєте такого ж ставлення до власної персони від оточуючих. Ви дуже чуттєві, постійно закохуєтесь в чоловіків, в життя, в красиві речі, в предмети мистецтва! Грайливі, палкі, романтичні, кокетливі, любите флірт. Ви не хочете дорослішати! Добрі і дбайливі матері, які одночасно є примхливими, розпещеними дівчатами, охочими мати сильних покровителів. Користуєтеся підвищеною увагою чоловіків!

2. Для більшості людей Ваша душа — справжня темрява, але ця загадковість і є головною причиною Вашої чарівності, так що постарайтеся її не розгубити! Вам не властиво мучитися сумнівами — зазвичай Ви знаєте, чого хочете, і питання з серії «Що ж робити?», «Що одягнути?» Для Вас рідкість. Ви дуже горді і принципові, завжди готові завзято відстоювати власну думку, і нетерпите несправедливості. Ви вмієте управляти не тільки своїми емоціями, силами, а й людьми, які знаходяться поруч. Ви маєте прагнення самостверджуватися, домагаєтеся висот в навчанні, кар’єрі. У відносинах Ви — максималістка, дуже суворі і вимогливі до себе і до обранця. Над Вами неможливо встановити контроль, Ви завжди будете незалежні.

3. Ви людина цілеспрямована, звикли йти напролом і готові на найсміливіші експерименти. Як правило, домагаєтеся того, до чого прагнете, і протистояти Вам важко. Ви сильна, вольова натура, експресивна і пристрасна. Любите увагу! Володієте деякими якостями «сильної» статі — мужністю, запальністю, величезною волею до перемоги, оптимізмом і відвагою. Дуже любите спілкування і заводите багато знайомств. Ви горді і норовливі, але альтруїсти, завжди при необхідності безкорисливо допоможете ближньому.

4. Ви спокійна, привітна і життєрадісна людина. Та ще й з почуттям гумору! Ви непостійні, легкі на підйом. Ви ніколи не залишаєтеся непоміченою! Ви справляєте приємне враження на оточуючих. Ви дуже товариські, цікаві, сміливі. Вас не цікавить думка соціуму, Ви цілеспрямовані і оригінальні. Пристосовуєтеся до будь-яких умов проживання, а також приймете будь-який характер свого чоловіка. Ви ніколи не станете нудною і похмурою, тому що завжди прагнете розвиватися та вчитися і будете все життя прагнути до цього.

5. У Вас чимало таємниць, якими Ви не поспішайте ділитися. Ви впевнені в своїх силах, дуже потайливі, зібрані і стримані. Вмієте тримати свої емоції в руках в будь-якій ситуації. Не любите впускати в своє особисте життя сторонніх людей, дуже вибагливі у виборі пари, і пред’являєте обранцеві високі вимоги. Такі ж завищені вимоги Ви пред’являєте і собі! Ви здатні завжди добиватися, чого хочете, і можете досягти будь-яких висот в кар’єрі. Авторитарні за своєю натурою.

6. Ви раціональні, прагнете контролювати свою чутливість і критично налаштовані. Ви велика індивідуалістка. Віддаєте перевагу гармонії і спокою, і просто покликані захоплювати і зачаровувати чоловіків. За своєю емоційністю Ви перевершуєте інших, і тому легко піддаєтесь навіюванню, легко піддаєтесь паніці або веселій ейфорії. Ви дуже потребуєте захисту і підтримки, так як внутрішній світ Ваш дуже ніжний і ранимий, хоча зовні Ви і виглядаєте спокійно у всіх ситуаціях. Зате з Вами ніколи не доведеться нудьгувати, тому що Ви дуже любите мріяти і завжди бачите в звичайній реальності те, що проходить повз інших людей непоміченим.

admin
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: