Виберіть собаку і дізнайтеся, який чоловік для вас ідеально підходить

Неймовірно точний тест! Вам потрібно вибрати одного з цих милих песиків, щоб дізнатися, який чоловік для вас ідеально підходить. Результат вас дуже здивує.

Ні для кого не є таємницею, що різним жінкам підходить різний типаж чоловіків. Адже всі жінки-різні і кожна чекає виконання саме своїх бажань.

Ми пропонуємо трохи пограти і вибрати того пса, який вам подобається найбільше.

Двох не можна – виберіть саме того, хто вам подобається найбільше.

Отже, вибираємо:

1.Аристократичний ретривер

Якщо ви вибрали цього пса, то кращий варіант чоловіка для вас – це розумний і спокійний чоловік. Для вас важлива не так зовнішня краса, як доглянутість в чоловікові. Для вас неймовірно важливо, щоб між вами було розуміння і довіра.

Такі жінки, як ви, не схильні змінювати партнерів як рукавички, швидше за все ви любите на все життя. Ви вірні своїй любові до тих пір, поки він не переступить якусь дуже жахливу рису.

Тепла і позитивна, з легкою удачею, вам складно довіритися відразу, чоловікові потрібно завойовувати вас поступово. Вмієте надихнути чоловіка на будь-які подвиги.

2.Вірна вівчарка

Пошепки

Якщо ви вибрали цього пса, то любов для вас не порожнє слово. Якщо ви любите, то любіть, і душею і справою. Ви приголомшлива господиня, а за своїх дітей порвете кого завгодно. Часто вибираєте таких чоловіків, які не цінують те, що ви створюєте в своїй родині, вони швидко звикають до хорошого і вважають, що все, немов само собою виникає. Однак, даремно вони так.

Вам підходить чоловік, який буде гідно цінувати ваші старання. Поруч з королевою повинен бути тільки король. А ви дійсно-Королева і дуже шикарна жінка. Навіть в спортивному костюмі ви вмієте виглядати шикарно, якщо ваш чоловік вас цінує.

3.Милий маленький тер’єр

Від вашої харизми розквітають квіти. Однак, попри вашу жіночність – всередині вас сталевий стрижень. Вам підходить такий чоловік, який буде сильніший за вас, адже всередині вас полум’я, а очі сяють чаклунським світлом.

Для багатьох чоловіків – ви фатальна жінка, вони пам’ятають вас все життя. Вам необхідний чоловік, який буде брати відповідальність на себе.

У більш юному віці ви вибирали чоловіків слабкіших за вас, що хорошим нічим не закінчувалося, вони вас просто не гідні.

4.Спокійний і уважний пес

Вам необхідний чоловік, який захистить вас від усіх негараздів навколишнього світу. Щоб вийшовши за нього заміж ви дійсно були як за кам’яною стіною.

Ласкава і добра, ви приймаєте будь-які несподіванки й звички вашого коханого і зазвичай ніколи не буваєте незадоволені. Однак, є дещо, що смертельно ранить вас і ви цього не прощаєте – це зрада.

Ви чесно працюєте над відносинами і створюєте чоловікові і дітям той тил, який вони потребують. Легко і просто згладжуєте гострі кути і всіх мирите.

Вам підходить опис?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector