Вибирайте людей свого рівня цінностей і тоді буде вам щастя!

З віком я трохи змінила своє ставлення до людей. Раніше я вважала, що щоб не сталося в житті, всі ми люди і не повинні ставитися до одних гірше, або краще. Будь це злодій, нахаба чи брехун — всі вони заслуговують на повагу хоча б через те, що вони люди. Можливо, у них в житті склалися так обставини, так виховали батьки, що призвело до таких неприємностей.

Зараз я знаю чітко одне: потрібно ретельно обирати своє оточення, людей іншого рівня. Саме для таких особистостей власна честь та гідність мають значення. Погодьтеся, не усі діти, які виросли без батьків, порушують закон чи кривдять інших через нещасливе дитинство. Є люди, сила духу яких допомагає їм вийти з всіх негараздів чесними та справедливими. 

Як на мене, то є певні речі, які роблять людину кращою, і це відповідальність та честь. Саме такі особистості залишаються людьми і завжди дотримуються своєї обіцянки, в яку б ситуацію вони не потрапили. Це ті цінності, які я шукаю в інших.

Правда, існують люди для яких важливе зовсім інше. Хтось більше поважає працьовитість, наполегливість, або ж навпаки легкість та простоту. 

Часто суспільство нав’язує жінкам думку про те, що якщо вони досі не знайшли партнера, то проблема саме в них. Тоді починаються довгі описи того, як розвивати в собі жіночність та закохати чоловіка з першого погляду. Але хіба ось ця «жіночність» зробить щасливого його або її? Чи можуть люди бути разом, які вже на початку стосунків стикається з розбіжностями в поглядах на життя?

Тоді той, хто кохає більше, починає переступати через себе, жертвувати власними інтересами, щоб задовільнити іншого. І чим все це закінчується? Ніхто не може довгий час вдавати з себе іншу людину і, як наслідок, двоє залишаються незадоволеними та розчарованими. 

Саме тому будь-які відносини можуть бути довгостроковими і якісними тільки в одному випадку: якщо цінності людей збігаються.

Завжди звертайте увагу на те, якими моральними категоріями людина користується в житті. Якщо ваш партнер не знає, що таке «совість»,  не контролює себе та не вміє адекватно оцінювати свої вчинки, то для нього це норма. Він так і надалі буде жити. А ваші прагнення щось змінити просто зайдуть в глухий кут.

Психологи можуть пояснити будь-яку поведінку людини. Це дуже зручна наука, коли потрібно знайти собі виправдання. Людина має незліченні сексуальні контакти, маніпулює, уникає відповідальності? Ймовірно, вона недолюблена дитина, у неї порушення прихильності через травматичні стосунки з матір’ю і ще багато всього.

Я розумію, що у нас в кожного трапляються проблеми та негаразди. Але коли ми дорослі, то самі робимо вибір щодня, робимо так, як вважаємо правильно. Для когось сенс життя полягає в грошах, і як би ти не хотіла отримати від нього ласки та кохання, побудувати сім’ю, спершу він створить бажаний тобі образ, але згодом знов повернеться до своїх цінностей життя. Так трапляється з усіма.

Тому добре подумайте перед тим, як пов’язувати своє життя з персонажами, які просто не варті ні часу, ні старань. Такі люди ніколи не зрозуміють тебе і твої прагнення, вони дивляться на все через свою призму. Будь сильною і знайди того, хто буде дивитися на світ твоїми очима!

От тоді і буде щастя!

А ви згодні з цією думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: