Вибирайте того, хто буде в першу чергу другом, і тільки потім – коханцем

Будувати стосунки потрібно з такою людиною, яка допоможе вам стати кращою версією себе. Ви будете вчитися один в одного, а з часом — почнете розуміти партнера без слів. Ця людина зможе читати між рядків, відчувати вас на відстані…

Основна міцних стосунків є не інтим, а дружба й емоційна близькість. Ви повинні стати спорідненими душами, одним цілим, щоб подолати всі негаразди. В коханні повинна бути дружба, тоді стосунки будуть міцними й здоровими.

Коли людину починають любити справжню, таку, як вона є насправді — починають відбуватися дивовижні речі. Це так чудово, коли тебе кохають не за досягнення, зовнішність чи гаманець, а за твій глибокий внутрішній світ. Тоді тебе намагаються дізнатися якомога краще, людині цікаво проводити з тобою час, повертається самовпевненість, віра в свої сили і віра в людей. 

Це така любов, яка допомагає побачити себе завдяки тому, що Вас люблять. Це те почуття, коли завдяки одній людині Ви знаходите те, що так довго ховали від усіх і самі забули, наскільки Ви унікальні.

Дочекайтесь того, від якого ви ніколи не будете втомлюватися.

Вам буде добре разом, 24/7. Ви завжди будете мати про що розмовляти, разом вам буде весело й цікаво. Вам не потрібен буде час на відпочинок один від одного, а ще ви завжди будете пробачати помилки  партнера.

Ця людина не кине вас, коли ви зіткнетеся з проблемами, адже для неї ви є найціннішим скарбом. 

Дочекайтесь того, хто ніколи не розчарується в вас.

Звичайно, у кожної людини є певні недоліки, комплекси, але це не повинно заважати іншим вас щиро любити. Правильна людина не стане вас принижувати, не буде акцентувати увагу на певних проблемах, а навпаки — поверне вам віру в себе, щоб ви могли йти своїм шляхом з гордо піднятою головою.

Знайдіть того, хто відкриває вам свою душу, буде розповідати про всі почуття. 

Ця людина не буде боятися вразливості поруч з вами, адже вона розуміє, що вам точно можна довіряти. Ви будете знайти найпотаємніші страхи один одного, таємниці й при цьому не станете засуджувати. Така людина буде цікавитися вашим життям й при цьому розповідати й про своє.

Ви станете чудовим мотиватором один для одного. 

Ви будете разом ставити цілі й іти до них однією командою!

Ви не повинні зупинитися на етапі створення сім’ї. Вас й далі чекають нові горизонти, не забувайте про це. Потрібно знайти ту людину, яка прагне кращого й буде мотивувати вас на нові звершення. Ви будете вірити в сили один одного й підтримувати будь-які починання. Коли поруч є надійна та вірна людина — не страшні ніякі випробовування. 

Знайдіть того, хто захоче з вами залишитися.

Насправді дійсно цінна людина не та, якій з вами добре в радісні моменти, а та, яка не відвернулася від вас в темні часи. Вона може бачити ваші сльози, злість, агресію, бути поруч під час депресії — і все одно продовжуватиме любити.  Якщо у вас вже є така людина — цініть її. 

Знайдіть того, хто буде вчитися разом з вами.

Стосунки — це тернистий шлях, і ви разом будете неодноразово помилятися й пробувати знову. Головна цінність в цьому — ви будете робити це разом: навчатися пристосовуватися один до одного, ділити побут та разом вирішувати нагальні проблеми. 

Ви згодні з цими думками?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: