Вічно невдоволеними сварливими тітками стають не від гарного життя

Вчора я посварилась із сусідкою. Їй не сподобалось, як я прибираю у під’їзді та й взагалі я їй видалась якоюсь легковажною і підозріливою. Я щось там на свій захист почала пояснювати. Та у відповідь лише почула, що я нахаба, яка не вміє спілкуватися зі старшими.

Спочатку мені закортіло посваритися, але потім я подивилась на цю жінку і збагнула, що марную час. Я пішла. Згодом розповіла мамі про всю цю неприємну подію. Обурено запитала:

 – Не розумію, звідки беруться усі ці невдоволені жіночки? Що їм в житті бракує?

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

 – Доню, ти не повіриш, але ще 50 років тому це були дуже гарні жінки, які, так само як і ти, жили, мріяли. Та їхнє життя не склалося. Прикрі події, одна за одною витесали з них черствих та сварливих Хвесьок. От, наприклад, твою сусідку я добре пам’ятаю. Якою ж гарною вона була. Закохалась в сина місцевого чиновника. Та він виявився покидьком, ображав її, пив та гуляв. Врешті вона покинула його вагітною. Та через стрес втратила дитину. Це стало для неї страшним ударом. Вона ненавиділа увесь світ і це цілком можна зрозуміти.

 – І що вона так нікого й не зустріла?

Пошепки

 – Ні, не змогла оговтатись. Того не суди суворо. Кожна тітка стала такою не просто так. Вона пройшла довгий шлях невдач і розчарувань. Врешті почала заїдати горе і, можливо, втратила красу. Тож по суті ніхто не застрахований від такої сумної долі.

Дорогою додому я довго думала. Наступного дня придбала невеличкий тортик і пішла до сусідки. Вона дуже здивувалась, зовсім такого не чекала.

 – Я не люблю сваритись. Ми ж сусіди – треба товаришувати – ніяково сказала я.

Відтоді ми дуже гарно спілкуємось. Я зрозуміла, що мало людей, які охоче спілкуються із цими самотніми жінками. Тому вони й такі. Тож не треба на них ображатися, засуджувати. Спробуйте зрозуміти, уявити себе на їхньому місці.

Жінки не просто так перетворюються на вічно невдоволених тіток. Ви згодні? Зустрічали таких?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector