Від імені залежить багато чого! Яке у вас ім’я, таке і буде з вами життя

Співпало на 100%. 

В інтернеті та в літературі багато прикладів про те, що ім’я людини пов’язане з її долею. Правда це чи брехня, ніхто не може точно сказати. Так, у всіх може бути своя точка зору щодо цього питання, але ні в кого немає доказів проти нього. Тому, до сих пір багато з нас читають характеристику свого імені, щоб знайти в ній себе.

Сьогоднішня наша стаття присвячена жіночим іменам. Кажуть, що від імені представниць прекрасної статі залежить багато чого, в тому числі і те, яке буде з нею подальше життя.

Прочитайте цю цікаву статтю. Якщо знайдете своє ім’я, то діліться враженнями в коментарях. Імена розташовані в алфавітному порядку.

1. Аліна

Квіткою цього імені є «лілія». Жінки з цим ім’ям дійсно дуже схожі на лілію. Вони, як і ця квітка, скромні, ніжні, невинні. Мають чисту душу. Вони дуже товариські, люблять досягати всіх своїх цілей. І у них часто так і виходить. Мають любов від друзів і є душею компанії. У Аліни прекрасне почуття гумору. Вона спокійно може сміятися над собою. Її всі поважають, колеги на роботі завжди готові підтримати її. Вона дико не любить несправедливості і не може залишитися байдужою до цього. Врівноважена і розумна Аліна — справжній друг!

2. Алла

Квіткою цього імені є «азалія». Жінки з цим ім’ям володіють симпатією оточуючих, що і допомагає їм впевнено піднятися по кар’єрних сходах. У цих представниць прекрасної статі незвичайна і яскрава зовнішність, яка здатна підкорити не одне чоловіче серце. Незважаючи на те, що Аліна дуже безпосередня і любить спілкуватися, не варто грати з нею в жарти: якщо образиться, то вам буде непереливки! Її помста жорстока! Так як у цієї квітки яскраво жовтий колір, то можна зробити відповідний висновок — вам варто добре подумати, перш ніж занадто довіритися їй. Вона завжди знаходиться в полі зору чоловіків. Зазвичай у неї багато шанувальників, але вибирає собі єдиного і неповторного чоловіка сама. А її супутник повинен відповідати певним обов’язковим ідеалам: заробляти багато грошей, не зраджувати, бути розумним. Вона незалежна!

 3. Анастасія

Квіткою цього імені є «орхідея». Жінки з цим ім’ям володіють незвичайною, унікальною красою, і своєю зовнішністю не схожі ні на кого. Вона дуже хоробра і витривала. Не боїться перешкод на життєвому шляху! Відомо, що орхідеї бувають різними, різних кольорів. Те ж можна сказати і про настрої Анастасії. Ніколи не зможеш вгадати, якою вона може бути в цей день. Вона сповнена сюрпризів і дивовижних нюансів характеру! Орхідея — дорогп квітка. Такий же характер у Анастасії. Її не так легко завойувати. Недостатньо купити їй лише скромний подарунок, вона зажадає набагато більшого. Дуже добре знає собі ціну, і не дасть себе в образу. Щоб завойовувати її серце, потрібно бути сміливим, забезпеченим, сильним і добрим чоловіком. З віком вона не втрачає свою красу, а стає все кращою і кращою.

4. Анна

Квіткою цього імені є, вгадайте, яка? «Братки»! Як відомо, ця квітка буває 3 кольорів, те ж можна сказати і про настрої Анни: білий — надія, фіолетовий — печаль, жовтий — безпосередність. Анна часом здається оптимістичною, життєрадісною жінкою, а часом — сумною. Всі ці перепади настрою властиві їй. Вона трохи наївна, але характер у неї зовсім не простий, як може здаватися на перший погляд. Вона досить примхлива. Часом дуже навіть уперта. Часто Анна грає на публіку: демонструє наївність, щоб обманювати своє оточення. Вона красива, кокетлива. Любить доглядати за собою. Почувається добре від того, що її помічають представники чоловічої статі. Вона дуже допитлива. Обов’язково повинна знати про всі справи свого супутника по життю.

5. Антоніна

Квітка цього імені — «едейвельс». Мало, хто бачив в живу таку квітку. Вона росте на шаленій висоті гір. Попередньо, саме через це характер у цих жінок такий сильний і незалежний. Вона дуже чесна і віддана. Готова на все заради своїх близьких. На неї можна спокійно покластися. Ніколи не зрадить. Антоніна дуже вимоглива, але, в першу чергу, до своєї персони. Вона дуже чесна людина, і здатна любити тільки того, хто схожий на неї: такий же чистий, сміливий і добрий! Вона може присвятити чоловікові всю себе. Ніколи не пробачить зраду, яка, до речі, може навіть її вбити.

6. Валентина

Дівчатам з таким ім’ям відповідає «незабудка». Вони тихі і скромні, емоційні і чесні. Вони цінують такі ж якості в інших людях. Ви завжди можете звертатися до неї за допомогою, вона ніколи не відмовить. Занадто великі галасливі компанії не для неї, вона самостійна і успішна. Валентина зауважує всі деталі, її неможливо забути. Вона закохується всього лише один раз в житті і носить цю любов у собі до кінця життя. Вона дуже ніжна і турботлива, тому кращої дружини ви не знайдете.

7. Валерія

Її квітка — «дзвіночок». У неї приємний голос і ніжні риси обличчя. Вона завжди буде спілкуватися з усіма, хто поруч, подарує посмішку і сміх. Як і дзвіночок, вона закривається в собі часом, але, зібравши енергію, знову відкривається і дарує радість. Вона справжній екстраверт — без спілкування ніяк не зможе довше триматися. У неї чудовий настрій майже завжди і їй не шкода ділитися з усіма. Її неможливо не помітити. Потрібно дуже постаратися, щоб привернути її увагу.

8. Варвара

Як і «нарцис», вона дуже ніжна і жіночна дівчина. Їй гордості не позичати. Такі дівчата дуже красиві і відразу кидаються в очі. Вона відмінно знає, що прекрасно виглядає і багато часу витрачає на свою зовнішність. Як і нарцис, вона хитра і підступна. Їй подобається увага і любов чоловіків, але сама не готова дарувати свою любов комусь. Вона може душити свого партнера занадто завищеними вимогами.

9. Вероніка

Однойменна квітка, яка виживає на холоді. Подібно їй, Вероніка володіє прекрасною витримкою і буйним характером. Її практично неможливо зупинити. Їй цікаво все нове. Ніхто не може контролювати її думки або поведінку, за нею практично неможливо гнатися. Вона сама вирішує, що і як робити. Своєю поведінкою може ображати, але не можна на неї ображатися більше кількох хвилин так само, як і сердитися. Вона дуже непередбачувана і не перестає дивувати. Вбити наповал всіх — те, що вона вміє краще за всіх.

10. Вікторія

Її квітка — «мімоза». Вона насправді потаємна людина. У колі друзів вона відкрита і товариська, але ніхто не знає того, що вона відчуває. Це через те, що вона боїться, що її хтось може поранити і змусить страждати. Просто не хоче занадто близько підпускати до свого світу. Вона захищається від сторонніх, дбайливо зберігши все найцінніше в собі. Вона досить прямолінійна людина і скаже чоловікові, який до неї залицається, про те, що він їй не цікавий. Зазвичай, у неї багато залицяльників, але вибере вона того, хто буде терплячий з нею і дуже ніжний.

11. Галина

Галині відповідає квітка «запашний горошок». Її думки і вчинки зрозумілі всім, адже вона нічого не приховує. Іноді люди вважають її егоїсткою, але це через те, що вона дбає про себе. Але вона цілком може думати і про інших, якщо хтось цього потребуватиме. Вона не терпить брехні і їй не подобається, коли щось для неї незрозуміло. З боку Галина здається беззахисною через те, що у неї дуже ніжні риси обличчя, але ця дівчина може захищати себе краще за інших. У Галини дуже важкий смак у виборі чоловіків. Якщо вибере когось, то все життя готова йому присвятити. На жаль, іноді ці дами помиляються у виборі і потім самі довго мучаться.

12. Дарина

Їй підходить прекрасна квітка «кульбаба». Це маленький сонячний промінчик серед всіх інших. Вона наповнює все навколо світлом і теплом. Неймовірно товариська людина, любить довго розмовляти. Оптимізм у неї спосіб життя. Своєю заразливою енергією і посмішкою вона здатна вбити всіх наповал. Вона не зупиняється на одному, завжди пробує щось нове і зовсім різне від того, що вона робила. Але також, як і кульбаба, вона легковажна. Її неможливо утримати на місці і прив’язати відносини. Дарина з усіма люб’язна і може завести романи, які не тривають довго. Вона рідко закохується.

13. Діана

«Примула» — таємнича і загадкова квітка, неймовірно красива і різнобарвна. Діана «божественна» дама! Вона товариська і якимось таємничим чином може підібрати найпотрібніші слова. Діана прекрасний порадник. Вона може справлятися з усіма проблемами, які виникають у неї на шляху. Ця гідна дівчина притягує своєю красою, бо вона дуже природна. Її краса не виставляється напоказ. Діана неприступна — її практично неможливо підкорити. Але, якщо вона в вас закохається, то це назавжди!

14. Євгенія

Їй відповідає квітка мак. Вона така ж, як її квітка — вразлива і тверда одночасно, швидко піддається своїм емоціям, і так само швидко заспокоюється. Труднощі точно не для неї, тому що виходити з таких проблем їй самостійно дуже рідко вдається. Знає, що і як сказати. Вона привертає увагу чоловіків і повз неї неможливо пройти. Якщо у вас вийшло закрутити голову Євгенії, що вдається не кожному, то вам все ж доведеться бути обережнішим — вона володіє всіма методами кокетства.

15. Єлизавета

Її квітка — «гіацинт». Як і сама квітка, Єлизавета теж прекрасна і чарівна. Вона така доброзичлива і мила, що з нею завжди приємно спілкуватися. Вона дуже цілеспрямована, але ніколи не буде ігнорувати інтереси і права оточуючих. Вона дуже жіночна, і вважає, що агресивна поведінка негідна для жінки. Тому рідко можна побачити її в такому стані. Якщо відчути запах цієї квітки, то можна просто не зупинитися. Так само може бути і з нею: почавши з нею спілкування, хочеться все більше і більше. Настільки вона чарівна і жіночна. Єлизавета підкорює чоловічі серця, навіть не підозрюючи про це. Вона здатна любити, щиро і самовіддано.

16. Жанна

Її квітка — «гладіолус». Вона сильна, жвава, стійка. Вона настільки хоробра, що завжди може постояти за себе, а, якщо знадобиться, за інших теж. Вона любить і майже завжди домагається своїх цілей, незважаючи на те, що їй доводиться робити для цього. Вона вкрай самостійна, всьому в цьому житті досягає сама, не любить, коли їй пропонують допомогу. Як відомо, ця квітка росте тільки вгору і майже не має запаху. Те ж можна сказати і про Жанну. Вона каже все прямо, не хитрує, не бреше. Дуже часто, побачивши таку сильну незалежну жінку, чоловіки інколи побоюються до неї підійти. Та й сама Жанна таких нерішучих чоловіків не любить. Чоловік, який буде поруч з нею, повинен бути таким же сильним, впевненим у собі, цілеспрямованим і стійким, як і вона сама.

17. Зінаїда

Квітка цього імені — «хризантема». Вона дуже ефектна жінка, в ній є якась загадка, наповнена таємницею сумом. У неї прекрасний смак. Вона вміє себе подавати. Вона дуже сильна, ніколи не дозволить образити себе. Вона дуже весела, але дуже складно пізнати справжній її душевний стан. З нею дуже легко і приємно спілкуватися, що і приваблює чоловіків. А ще, у неї прекрасна і добра посмішка. Вона така світла жінка, що нікому і ніколи не дозволить відібрати це у себе.

18. Зоя

Квітка цього імені — «німфея». Як і квітка рідкісна, так і жінка досить рідкісна. Вона володіє витонченою красою. Вона дуже добре знає собі ціну. Вона володіє також унікальною здатністю «читання» людей: майже завжди точно і правильно представляє їх душевний стан. Як і квітка схожа на срібну зірку, так і вона просто світиться красою своєї душі.

Її обранець повинен бути схожим на неї. Вона дуже чуттєва, що і є просто «нагородою» для її чоловіка. Вона майже завжди залишається бажаною, незважаючи на вік, побутові обов’язки і наявність дітей.

19. Інна

Її квітка — «ірис». Вона прямолінійна, любить завжди бути першою і прагне цього. Вона розумна, любить аналізувати все, що відбувається. Вона покладається тільки на свій розум. Якщо бувають якісь проблеми, то обов’язково в усьому звинувачує себе. Вона гідна жінка, ніколи не зрадить собі. Вона не дуже звертає увагу на свою зовнішність, проте чарівна. Вона надає найбільше значення внутрішньому світу людини. Чоловіки повинні вкладати багато зусиль, щоб завойовувати її серце. Вона не з тих жінок, яким можна завоювати одними лише подарунками. Вона дуже віддана людина, не терпить зраду.

20. Ірина

Її квітка — «камелія». Яскраво виражена індивідуальність. Вона володіє унікальною красою, яка досить добре тримається до самої старості. Вона дуже сильна і завжди готова впоратися з життєвими труднощами. Вона може слухати вашу думку. Але буде діяти по-своєму. Підкорює чоловічі серця. У неї це чудово виходить. Вона дуже любить, коли до неї красиво відносяться. Чоловік, який буде поруч, повинен завжди піклуватися про неї. Вона буде тільки з мужнім, сильним і заможним чоловіком. Так як таких чоловіків важко знайти, Ірина іноді сама бере на себе роль головної в сім’ї.

21. Катерина

Її квітка — «лотос». Жінка з цим ім’ям, так само як і квітка, ніжна, красива, чиста. Рідко можна зустріти Катерину, у якою із зовнішністю біда. Цю красу жінка тримає довго. Навіть в літньому віці вона прекрсна і чарівна, підкорює серця. У неї чиста душа, її цілі і помисли шляхетні. Катерина прекрасно вміє контролювати себе: горда, але може не показувати це, егосітічна, але може переступити через цю межу. Її майже всі люблять. У плані чоловіків у неї все в порядку — багато шанувальників, з яких, між іншим, вона сама вибирає того «єдиного і неповторного». Але, дуже часто, побут може поглинути цю красуню. Тому чоловік, який буде поруч з нею, повинен берегти і піклуватися про неї.

22. Ксенія

Їй відповідає квітка «безсмертник». Вона дуже стильна і елегантна дівчина, яка захоплює всіх навколо. Вона притягує увагу інших, але сама робить це не навмисне. Їй не цікаво те, що відбувається навколо. Терпляча і вперта особа, яка чоловікам здається слабкою. Вона дуже скромна і її неможливо зламати. Ксенія вибере собі чоловіка і ніколи не дозволить, щоб він подивився в бік іншої жінки. Вона завжди залишиться вірною своєму чоловікові і чекатиме таку ж вірність.

23. Лариса

Як і її квітка «шипшина», вона не дозволить вам занадто близько до неї підійти. Вона дуже самостійна і успішна. Якщо у неї в житті вийшло домогтися більших висот, то тільки завдяки самій собі. Поставить раз собі мету — буде йти до неї до кінця. Їй не подобається залежати від когось, тому від будь-якої допомоги вона відмовляється. Її ніхто не зможе образити просто так, адже вона з легкістю себе захистить. Незалежна і волелюбна, вона не терпить поганого ставлення до себе. Її ніхто не зможе собі підпорядкувати, а дізнатися, що у неї всередині твориться і зовсім неможливо. Їй ніхто не зможе нав’язати вибір супутника життя. Полюбить вона чоловіка гідного і буде до кінця з ним чесна. Але якщо ви якимось чином порушили її довіру, то ви назавжди її втратите.

24. Лідія

Так само як її квітка «гортензія», вона граціозна і елегантна. Всі протилежні настроїв і емоцій поєднуються в ній. У неї мінливий настрій, тому зрозуміти, що у неї на думці і на серці досить важко. Ця кокетка фліртує практично з усіма, хто здається їй симпатичним. Вона така від природи. Їй навіть здається, що те, як вона поводиться з чоловіками дуже навіть не погано. Лідія привертає увагу завдяки тому, як поводиться і одягається. Якщо вам вдасться приборкати цю даму, то в нагороду отримаєте багато ніжності і любові.

25. Любов

Її квітка — «любка». У неї природна краса і чарівність. Повз неї неможливо пройти, адже це Любов. Сильна жінка, яка іноді проявляє слабкість. Вона товариська, з хорошим почуттям гумору. Те, що говорять люди, вона слухає, але сама робить так, як вважає за потрібне. Вона «маленька егоїстка». Неможливо помітити її егоїзм, тому що її чарівність все приховує. Це  ідеальна жінка, адже вона прекрасна коханка для свого чоловіка і турботлива дружина, чудовий вірний друг. Любов строга з тим, кого вибере собі як партнера. У відносинах з нею не повинно бути ніякої брехні і обману, а про зраду взагалі мовчу. Саме ім’я Любов зобов’язує бути відданою, красивою і справжньою.

26. Людмила

Її квітка — «горицвіт». У неї прекрасна інтуїція, яка ніколи не обманює її. Це чудова жінка — дуже красива, елегантна кокетка. Вона з легкістю може розібратися в мистецтві, і це їй дуже подобається. Упевнена в собі жінка, яка має потрібних знайомих і друзів, адже вони можуть їй стати в нагоді ще. Тому нерідко вона ставить свої інтереси вище. Вона дуже чарівна і здатна такою любов’ю псувати життя чоловікові, з ким буде жити. Людмила показує, що їй не цікава чоловіча увага, але насправді це їй лестить. Зовнішні відносини вона підтримує прекрасно. Якщо їй щось дуже сильно набридне, вона все кине.

27. Майя

Її квітка — «ромашка». Вона дуже енергійна, позитивна і сповнена оптимізмом. Якщо дивитися на ромашку, в душі стає тепло. Так трапляється з володарками цього імені.

У неї добре серце. Вона непосидюча, постійно знаходиться в русі. Активна і світла Майя вправний майстер з таємниць: ніколи не дізнаєшся, що у неї в душі твориться. Вона особливо не любить ділитися своїми думками і почуттями. Вона доводь кожну справу до кінця! Наполегливо трудиться і завжди ставиться до роботи дуже відповідально. Їй можна спокійно довіритися. Вона ніколи не зрадить. Вона серйозна, наскільки би складно не було уявити. Вона не відразу може повірити чоловікові. Доведеться довго довести свої почуття і серйозні наміри. Однак, отримавши її довіру, чоловік стане найщасливішим на світі.

28. Маргарита

Квітка цього імені — «маргаритка». Яскрава особистість, сильна натура. Вона завжди точно знає, чого хоче, і впевненими кроками йде до цієї мети. Вона живе сьогоднішнім днем. Про завтра особливо не думає. Дуже впевнена в собі, ніколи не думає, що у неї може чогось не вийде. І тоді приходить успіх. Потрібно відзначити, що на її шляху краще не з’явитися. Помста буде жорстокою! Вона підкорює багато сердець, однак завоювати її увагу дуже важко. Вона не терпить слабких чоловіків. Каже все прямо в обличчя. Вона часто лякає чоловіків своєю поведінкою. Але тому, хто буде поруч з нею в якості обранця, сильно пощастить: Маргарита здатна любити щиро і глибоко.

29. Марина

Квітка цього імені — «латаття». Вона красива, примхлива і розумна. Вона дуже талановита, може спробувати свої сили в будь-якому виді мистецтва. У неї це вийде точно! Амбітна і цілеспрямована! Жадає слави. І найчастіше так і буває, вона домагається загального визнання. Вона — справжня Володарка чоловічих сердець. У неї багато шанувальників різних вікових категорій. Марина може легко грати на публіку, змінюючи ролі. Знає, як можна назавжди залишитися в пам’яті чоловіка. Марина — підступна жінка. Може маніпулювати чоловіками як хоче.

30. Марія

Її квітка — «волошка». Вона така проста, добра і щира, що всі її люблять. А ще, вона дуже сильна. Ніяка складна ситуація не зможе зламати її тверду натуру. Вона віддана і довірлива. Дуже часто оточуючі цим користуються. Так, вона ображається, але це триває недовго. Вона здатна любити щиро і назавжди, присвятити себе коханому чоловікові. Зраду терпіти не може. Але знову, як і в іншому випадку, образа залишається недовго. Прощає і живе далі. Може навіть підтримувати з ним нормальні стосунки. Що вдієш, така вона … Вона — прекрасна дружина і мати!

31. Надія

Відповідна їй квітка — «календула». Її ім’я саме говорить за неї. Це оптимістка і доброї душі людина. Вона не зупиняється, прагне до кращого, адже надія в неї не вмирає. Її природна харизма і чарівність примушують їй бути в центрі уваги, хоча вона особливо і нічого не робить для цього. У колі людей вона зазвичай скромно поводиться. Вона не вперта і тому іноді більш активні люди виділяються більше, ніж Надія зі своїми талантами. Терпляча, турботлива і серйозна в стосунках з чоловіками, вона ненавидить себе за свої недовгі романи в минулому. Якщо вам вдасться завоювати Надію, ви будете дуже добре винагороджені.

32. Наталя

Така ж прекрасна, як квітка «астра». Горда жінка, увагу якої важко завоювати. Не рекомендується ображати її, інакше ви потрапите в чорний список. Це неймовірно сильна людина, з великою силою волі. Якщо поставить перед собою мету — її більше не зупинити! З нею ніколи не буває нудно. Вона сама ненавидить рутину, тому творчі навички знаходять свій вихід так, як захоче сама Наталя. Вона любить красиво і хоче такої ж казкової лицарської любові, коли заради любові потрібно буде піти на жертви. Тому дуже часто вона завищує вимоги до свого партнера. Часом Наталя вибирає не ту людину.

33. Неля

Цікава і незвичайна квітка «наперстянка», яка приверне будь-кого до себе своїм чудовим запахом, але дасть «ляпас», якщо спробуєш зірвати її. Примхлива і уперта, як дитина, яка завжди хоче отримати своє бажане. Дуже часто вона піддається своїм емоціям і робить помилки. Ніколи не можна заздалегідь вгадати поведінку Нелі. Ви ніколи не зможете переконати її в тому, що вона неправа. Якщо навіть вона зізнається в цьому, ви не дізнаєтеся, бо вона про це не скаже. Підкорити серце цієї красуні важче ніж захоплення цілого палацу. Вона не вірить нікому. Їй потрібні вчинки і дії, які доводять вашу щирість. Однією фразою може запросто образити, не звертаючи уваги на місце або час, де вона вирішила принизити свою жертву.

34. Ніна

Така ж красива і ніжна, як і «фіалка». Вона відрізняється своєю добротою і співчуттям. Талановита, дуже розумна, мирна. Всі конфлікти може вирішити одна і направити на правильний шлях. Невдачі затримують її ненадовго, поки вона набирається сміливості і впевненості в тому, щоб ще раз спробувати свої сили у підкоренні нових вершин. Її легко зачепити через те, що всі слова вона пам’ятає і дуже близько все до себе сприймає. За дружбу вона тримається і не дасть кого-небудь зі своїх близьких в образу. Їй потрібні ласка і любов. Якщо вона вас вибере, то ви будете єдиним чоловіком для неї, якого вона ніколи не зрадить і не перестане любити. Жінка, яка на кухні блищить своїм талантом.

35. Олександра 

Квіткою цього імені є «троянда». Прекрасна і неповторна. У власниць цього імені складна і суперечлива натура. Вони можуть бути і ніжними, і жорстокими, і спокійними, і агресивними. Іноді гарячі, іноді холодні, іноді займають домінуючу позицію. Горді жінки, з королівським ім’ям. Незвично красиві ці жінки постійно бувають в центрі уваги. Залишитися непомітною — це не про них. Не обійдеться вона також без пліток і заздрості. Завойовувати її серце — справа зовсім не проста. Вона, як і відповідна їй квітка, оточена шипами. За допомогою їх вона може поранити почуття чоловіка. Вона полюбить тільки того, хто рішучий у своїх вчинках і відчайдушно хоче отримати таку жінку. Вона дико не любить, коли забирають її свободу. Без неї вона перестане квітнути.

36. Олена

ЇЇ квітка — «жовтець». Жінки з цим ім’ям життєрадісні і сильні. Може впоратися з будь-якою важкою ситуацією. Олена — людина непроста. Багато з того, що вона демонструє, є брехнею. Вона «грає на публіку». Вона може з легкістю взяти на себе відразу кілька справ, але в процесі просто втомитися і перекласти відповідальність на іншу людину. Але, при цьому, не забуває всі нагороди зараховувати до себе. У неї досить багато шанувальників, елегантний стиль. Вона майже завжди одягається зі смаком, підкорює серця чоловіків. Дуже часто вона присвячує себе тільки одному чоловікові. Так, іноді вона шукає увагу з боку, але не більше ніж легкий флірт.

37. Ольга

Її квітка — «пролісок». На перший погляд вона може здатися занадто тендітною жінкою, але, насправді це не так. Ця добра і чуйна жінка має багато сил, може впоратися з будь-якою ситуацією. Маска слабкості допомагає їй завойовувати серця. Але дуже часто вона може вести себе так, що ви просто не впізнаєте її. Вона з повагою ставиться до оточуючих і завжди готова допомогти, але, не дивуйтеся, якщо в один прекрасний день вона просто змусить вас заплатити борг. Вона відрізняється від усіх і її складно не помітити. Так вона сильна, але намагається вибрати собі супутника по життю слабкого. Їй подобається керувати ним, проявляти до нього материнську турботу і опіку. Її складно назвати відданою. Вона часто захоплюється іншими.

38. Поліна

Її квітка — «зозулині черевички». Вона розкриває всю себе після 20 років, як і сама квітка. Вона товариська, сильна і енергійна. Любить працювати, завжди намагається досягти своїх цілей, наполегливо працювати заради цього. Натура в неї вкрай незалежна. Поняття «золоті руки» — точно про неї! У неї чудово виходить щось створювати своїми руками. У молодості вона не така ж і помітна, хоча і красива. Але з віком у неї з’являються все більше і більше прихильників. Вона вибирає собі одного єдиного партнера! Серйозно ставиться до цього питання. Ніколи не буде фліртувати з усіма. Її серце не вдасться завойовувати всілякими романтичними трюками. Вона полюбить тільки цілеспрямованого, заможного і самостійного чоловіка, з яким буде відчувати себе як за кам’яною стіною.

39. Раїса

Вона схожа на «тюльпан» — квітка, яка виділяється своєю грацією і силою. Здається, що це дуже тендітна дівчина, але вона здивує вас своїм характером, як тільки ви познайомитеся з нею ближче. Любить вона себе і тільки себе. Тому сили і енергії витрачає на те, щоб задовольнити свої бажання і досягти своїх цілей. Підкорити цю неприступну красуню найскладніше. Потрібно дуже сильно попрацювати і попотіти для цього. Раїса наділена дотепністю і хорошим почуттям гумору, тому нерідко може сміятися над чоловіками, демонструючи свою перевагу. Для неї немає слова «компроміс». Ви змушені будете все робити так, як вона хоче.

40. Світлана

Квітка цього імені — «гвоздика». Здається, у неї завжди є сили і енергія. Вона завжди активна і життєрадісна, постійно чимось зайнята, в основному, роботою. Тому і домагається успіхів. Вона завжди знайде джерело нових сил. Якщо трапляється щось погане, вона закриває цю сторінку свого життя і ніколи більше не повертається до неї. Незалежна і самостійна ця жінка дуже любить перебувати в центрі уваги чоловіків. Із задоволенням приймає від них компліменти. Однак у неї майже не буває коротких, легких романів, так як у неї немає на це часу, а для серйозних стосунків вона весь час «не готова». Вона в пошуках такого супутника по життю, який буде їй допомагати з домашніми турботами. Як би не старалися, вона ніколи не стане домашньою жінкою або хорошою господинею. Просто змиріться з тим, що вона така і прийміть її такою.

41. Софія

Її квітка — «бузок». Її майже всі люблять. Вона дуже гарна — добра, спокійна, добродушна. Вона завжди прийде на допомогу нужденним. І зробить це абсолютно щиро і постарається, щоб цей вчинок залишився непомітним. Емпатія закладена у неї на генетичному рівні. Вона ставить перед собою цілі і робить все для того, щоб досягти їх. Найчастіше, у неї виходить стати успішною. Вона — красива і сонячна людина. Здатна лише одним рухом звести чоловіків з розуму. У неї багато шанувальників. У будь-якому місці, де вона з’являється, чоловіки звертають на неї увагу. Вона романтична і ніжна, якщо вийде знайти свою любов, то полюбить вона назавжди. А цього чоловіка варто просто привітати, так як йому просто пощастило. Адже поруч з ним любляча і турботлива дружина.

42. Тамара

Квітка прекрасної Тамари — «рододендрон». У неї зазвичай є віддані друзі і такі ж «віддані» вороги. Вона владна дівчина, може контролювати багатьох. Під її чари потрапляють всі. Якщо у неї є близькі люди, то вона завжди буде приходити до них на допомогу. З боку здається холодною, тому що завжди відмовляє чоловікам в залицянні, але насправді вона дуже ніжна і пристрасна. Любов для неї все. Вона подарує всю себе чоловікові, який зможе завоювати її серце.

43. Тетяна

Її квітка — «конюшина». Тетяна талановита дівчина, у якої багато різних хобі. Любить самотність і число друзів не перевищує декількох найрідніших. Для неї важливий її світ, в якому вона все розставила по поличках. Вона дуже добра і турботлива. Так само, як і її квітка, вона «ховається» від усіх, не виставляючи себе напоказ. Розумні чоловіки помічають її скромність і красу. Її неможливо підкорити грубим чоловічим залицянням. Вона чекає свого прекрасного чоловіка, який буде дарувати їй квіти, говорити красиві слова і обіцяти довгого і щасливого життя. Помилятися вона теж може, вибравши не того чоловіка.

44. Христина

Вона така ж красива, як і квітка «жасмин». Це впевнена в собі дівчина, яка сміливо і спритно може привернути до себе увагу оточуючих. Вона дуже енергійна і добра дівчина, для якої важлива дружба. Якщо її одного разу зрадили, вона надовго це запам’ятає, ніколи вам цього не пробачить і мстити буде дуже жорстко. Її любов може зів’янути так само, як і квітка. Христину любити і щастя, і горе! Примхлива в стосунках, їй хочеться, щоб її балували і любили такою, яка вона є. Вона буде завжди вважати себе гідною любові свого чоловіка. Але будьте готові до того, що ви будете отримувати менше, ніж віддаєте.

45. Юлія

Така ж сонячна і яскрава, як «соняшник», який є її квіткою. Вона любить дізнаватися про те, що відбувається навколо. За характером вона непостійна і імпульсивна. З нею іноді доводиться важко в стосунках або навіть в дружбі. Юлія примхлива дівчина і може поранити своїм пекучим язиком чоловіків, які так і тягнуться до неї. Чоловік Юлії іноді божеволіє від того, що його жінка не може пояснити, чого ж їй хочеться. Вона також буває непередбачуваною. Сімейне життя не для неї, адже вона сама ще дитина. Її майбутній чоловік повинен володіти неймовірним терпінням, щоб приборкати цю навіжену красуню.

46. Яна

Її квітка — «півонія». Вона дуже амбітна, горда і самолюбна. Вона завжди хоче бути кращою за всіх і старається з усіх сил. Вона балакуча і нестримана під час спілкування. Але, в цілому, якщо ви будете з нею щирим, вона відповість вам тим самим. З нею цікаво спілкуватися. Однак варто зазначити, що через те, що вона занадто високо ставить себе, часто може навіть фліртувати з чоловіками або нареченими своїх знайомих і подруг. Любить короткі романи. Перед її чарівністю важко встояти. У неї буває багато чоловіків, поки не знайдеться «той самий». Він повинен бути сильнішим від неї, інакше жінка піде.

А ви знайшли свою квітку? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: