“Від нас пішов син, батько, брат, колега, товариш, захисник, патріот, прекрасна і світла людина…”

Ще одного мужнього воїна і героя втратила Україна.Під час виконання бойового завдання загинув відданий патріот Валерій Куліков. Сталося це на Авдіївському напрямку. Йому було 44 роки.

Валерій народився в місті Попасна на Луганщині. Вторгнення окупантів на Донбас – це його особиста трагедія. Саме тому став на захист своєї Батьківщини в перші ж дні повномасштабного вторгнення. 

“Війна обірвала життя ще одного вірного сина Попаснянщини, який до останнього подиху захищав рідну землю від російської навали. Від нас пішов син, батько, брат, колега, товариш, захисник, патріот, прекрасна і світла людина. У глибокій журбі схиляємо голови перед пам’яттю воїна, поділяємо біль втрати з рідними та близькими Валерія”, – написав керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Відомо, що у Валерія була сім’я, діти. В жалобі його батьки. Ще до війни він працював заступником голови Попаснянської РДА.

«Мій друг, Валерій, загинув за Україну. Немає слів, немає сліз. Вічна пам’ять Герою» – написала в соцмережах подруга військового Анжела Норбоєва.

Пошепки

Світла пам’ять воїну! Щирі співчуття рідним!

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector