Від панянки до пацанки. Днями я прочитала статтю про речі, які вбивають жіночність. Не можу мовчати

Я прожила достатньо довге життя, щоб зрозуміти – зовсім не речі прикрашають жінку, перетворюють її на богиню. От лиш нещодавно натрапила на дуже дивну статтю.

В ній якийсь маловідомий дизайнер одягу стверджував, що сучасні дівчата втратили жіночність. І все тому, що вони обирають неправильний одяг і поводяться, наче чоловіки. Далі він описав деякі речі, котрі перетворюють панянку на пацанку.

Перше, що леді має викинути із шафи – це кеди. Мовляв, для справжньої жінки носити їх неприпустимо. У спортивному взутті хода має непривабливий вигляд, наче перед вами не дівчина, а хлопчисько. І дарма, що це стильно і зручно. У гардеробі панянки кеди зайві, варто негайно замінити їх на мешти на підборах.

Наступна річ – це рюкзак. “я зручна річ також має незграбний вигляд. Залишити його можна лише для прогулянок у лісі. Натомість варто придбати невеличку сумку чи клатч. Великі торби брати теж не можна, вони мають нежіночний вигляд, хоча й зручні та практичні.

Ще одна жахлива річ – спортивний костюм “оверсайз”, в якому жінка наче мішок картоплі. А ще порвані джинси, які перетворюють леді на безхатька. 

Пошепки

Наприкінці цей “розумний” дизайнер ще підсумовує, що не можна називатися жінкою, якщо у шафі немає червоної сукні, туфель на шпильках та ниточки перлів.

Це мене остаточно розлютило. В мене немає жодної з цих речей. І що, я тепер не жінка?

А якщо мені важко на підборах бігати за малими онуками і я взагалі не полюбляю перли. Чому дівчина взагалі має слухати інших, обираючи одяг. Хіба мало в житті проблем? Хвороби, фінансові негаразди, непорозуміння з рідними. Можливо взагалі слід залізти в корсет, що ламає ребра, все, аби лиш подобатись чоловікам?

Я вважала, що суспільство вже звільнилось від цих старих стереотипів. Та вочевидь, це не так. Їх нам продовжують нав’язувати. Хоча насправді жінка виглядає жіночно, коли впевнена в собі, поважає власні потреби. І байдуже, що на ній. Хіба ні?

А ви як гадаєте, кеди й рвані джинси – то злочин?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector