– Від сьогодні я маю знати скільки ти тринькаєш на ті всі свої походи в “Сільпо” – заявив чоловік.

Андрій вимагає звіт про кожну витрачену копійку. А ще поставив ліміти та каже показувати усі чеки, навіть з аптеки. Проте це все ще квіточки…

Познайомились ми тоді, коли я ще вчилась в університеті. Я була зразковою дівчиною, студенткою, адже виховувалась у сім’ї, де навчали завжди й у всьому бути найкращою.

Головою нашої сім’ї був батько. Мама завжди слухала його та вчила мене також це робити. Тато мій дуже розумний чоловік, ми з мамою біля нього були як за кам’яною стіною. Тому як буває по-іншому в інших сім’ях я навіть не знала та не уявляла собі.

У стосунках з Андрієм, я себе поводила, так само як з татом. Довіряла, слухала і виконувала все. Вірила, що він ніколи не може мені бажати зла. Однак мій обранець навіть близько не був схожий на батька. Проте така моя поведінка йому була довподоби. Авжеж, ще б не подобалась комусь така покірливість!

Після одруження Андрій взагалі перейшов усі межі… Заборонив мені працювати, сам приходить пізно, а я так сиджу в хаті та чекаю його цілими днями. Звичайно, я готую, прибираю, але ж якби я за свою працю отримувала похвалу, то ще б мовчала. Проте в моєму випадку чую лише те, що я ніяка не господиня, куховарити зовсім не вмію, а підтримувати чистоту і дурний зможе. 

Пошепки

А нещодавно повідомив те, після чого мені взагалі терпець увірвався. 

– Від сьогодні я маю знати скільки ти тринькаєш на ті всі свої походи в “Сільпо”. Бо ще навіть не кінець місяця, а мене вже кишені порожні. Щось я не думаю, що нам треба продукти купувати 20 разів на місяць, так, як ти то робиш — заявив чоловік.

Клубок до горла підступив і я не знайшла слів, щоб відповісти шось йому. Наступного дня, не витримала, зібрала речі та поїхала до батьків. Однак такої підтримки від них я зовсім не очікувала…

Мама сказала, щоб я постаралась врегулювати ситуацію, бо розлучення не вихід. Мовляв, що скажуть люди, якщо їхня донька розірве шлюб? Якщо вже заприсяглась перед Богом, то мушу терпіти чи що? 

От тепер не знаю, що робити? Чи слухати батьків й далі слухати усі приниження Андрія? Чи може якось по-іншому вирішити цю ситуацію вдасться?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector