Від цієї суміші грибок зникає на ногах і руках! Гідна заміна дорогим аптечним мазям!

Особливо поширеним є грибок на нігтях ніг. Він трапляється як в чоловіків, так і в жінок. Щобільше, ним хворіють люди різного віку.

Якось моя давня подруга, приїхавши з літнього відпочинку, де днями плавала в басейні, привезла із собою такий «сюрприз» на ногах. Вона майже одразу зрозуміла, що це грибок, от тільки нічого не діяла. Як і більшість людей, мовляв, само мине. Але грибок самостійно ніяк не зникне. І він почав прогресувати.

Вона використала кілька перших препаратів для подолання грибка, але нічого не допомагало. І аж тоді вона почала серйозно цим займатись, панікувати. Та, побувавши в гостях в селі в бабусі, вона змогла перемогти грибок. Бабуся розповіла їй один дієвий спосіб.

Спосіб для звичайних людей: бюджетні інгредієнти, які знайдуться на кухні кожної господині, прості процедури і неймовірний результат. Вирішили, що й вам буде потрібний такий рецепт, тож читайте рецепт його приготування.

В основі рецепта — яблучний оцет і сода

Напевно, ви часто чули про оцет в контексті лікування, правда ж? Аптека пропонує нам сотні різноманітних препаратів, та все ж про оцет в народі не забувають.

Як працює оцет? Він вбиває спори грибка та інші мікроорганізми, які могли б бути навколо і сприяти його поширенню. Яка ж роль соди? Вона має здатність нейтралізувати кислоти, утворюючи кислотно-лужний баланс.

Складові:

  • 1 склянка яблучного оцту;
  • 5 ст. л. харчової соди;
  • 3 л гарячої води.

Спосіб застосування

У тазик налийте гарячу воду (50-60 градусів), залийте туди склянку яблучного оцту. Дочекайтесь охолодження до 40 градусів. Занурте ноги в тазик і протримайте їх там 15-20 хвилин.

Вийміть ноги з ванночки, витріть паперовим рушничком.

За годину повторіть процедуру, але додайте ще 5 столових ложок соди.

Щоб отримати швидкий результат, робіть такі ванночки щодня по кілька разів. Чим більше — тим краще, оскільки щоразу ви окислюєте грибок і він гине, а сода, своєю чергою, перешкоджає поширенню.

Чи стикались ви з цією проблемою?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: