Відколи дружина вийшла на пенсію, її наче підмінили. Днями зазирнув в її телефон і побачив повідомлення від якогось Роми

Ми з Оленою разом вже 36 років. В нас дорослі самостійні діти. Дружина все життя працювала, вона дуже цілеспрямована і вперта. Цілком можна стверджувати, що саме завдяки її наполегливості ми маємо гарний будинок, автівку, ніколи біди не знали. Коли вона повідомила, що покине роботу – я дуже здивувався.

 – Що ти робитимеш вдома? Геть занудьгуєш!

 – Нарешті матиму час на себе. 

 – Але ж ти звикла працювати!

 – Нічого, хобі знайду.

Я ж думав, що вона почне вишивати чи в’язати. Та дружина увесь час сиділа за телефоном. Щось там читала, з кимось переписувалась.

 – Що ти там робиш?

 – Нічого, переписуюсь з колишніми однокласниками, друзями молодості.

Олена дуже змінилась. Вона постійно робила мені зауваження, вишукувала недоліки. Скаржилась, що все життя тягне сім’ю на собі, мовляв, я надто бездіяльний. Хоча я завжди працював. На відміну від інших чоловіків, не пив і не зраджував, робив все, що вона хотіла. Та дружина ніколи мене не цінувала.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось якось цікавість перемогла і я вирішив подивитись, з ким Олена увесь час листується. І натрапив на повідомлення, від яких очі на лоба полізли. Їх писав колишній однокласник дружини. Він стверджував, що усе життя кохав її, кликав до себе. А вона обіцяла, що поїде. Я відразу вирішив розібратися:

 – Ти що здуріла на старості?

 – Що ти маєш на увазі?

 – Коханця завела? Піти хочеш?

 – Так хочу й піду. А хіба тобі не однаково? Ти все життя за течією. Мені це набридло, хочу ще пожити, відчути, що я жінка.

 – А ти думала, що діти скажуть? Не соромно?

 – Вони дорослі, згодом зрозуміють.

Ця новина мене ошелешила. Не знаю, що робити. Не уявляю, як жити без Олени. Можливо, можна її якось повернути? Як бути, підкажіть? Де я помилився?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector