Відкрили точку на ринку з товарами з Європи, розкрутилися, так з’явився спільний бізнес. Але зараз я відчуваю, що сім’я тріщить по швах, і вина лежить на мені

Інколи жінки здатні на безглузді вчинки, і я вирішила розповісти про свою велику помилку. Одружена ще з 2003 року, чоловіка дуже кохаю, в шлюбі у нас народилося двоє дітей. Спершу жили в скруті, однак важко працювали, щоб стати на ноги. Згодом відкрили точку на ринку з товарами з Європи, розкрутилися,  так з‘явився спільний бізнес. Зараз маємо декілька магазинів у місті, купили квартиру та заміський будинок. Здавалося б, життя вдалося, але я відчуваю, що сім’я тріщить по швах, і вина лежить на мені. Зараз розповім свою реальну історію докладно.

П’ятнадцять років ми любили один одного і безмежно поважали. Чоловік дарував мені шуби, прикраси, возив на відпочинок і приділяв увагу. Я віддавала любов і підтримувала в  усіх починаннях, ніколи не сумнівалася в ньому. Сім’я здавалася зразковою. Не знаю, чи були у нього жінки під час шлюбу, але мені здається, що він не здатний на обман. Мої родичі його просто обожнюють, особливо мама. І я впевнена в почуттях до цього чоловіка. Загалом, моє життя була відносно безтурботним. З ним я зрозуміла, що таке любов і «кам’яна стіна», за якою жінки ховаються, виходячи заміж. І він дав мені життя, про яку я мріяла. Його стараннями я стала більш впевненою й розкритою, позбулася багатьох комплексів. Він добре ставиться до дітей. Вони теж його люблять. Тепер життя ділиться на «до» і «після». Прокинулася совість каже, що треба розповісти, а емоції не дозволяють. Кажуть, що чим краще у жінки життя, тим більше дурниць вона робить. Це стосується і мене.

Я поїхала на корпоративний вечір, зустрілася з колегами (попри достаток, я продовжую працювати, адже це підтримує мозок у формі). Ми поговорили, а потім всі поїхали по домівках. Протягом всього вечора на мене дивився молодий підлеглий, наш менеджер. Це хлопець 25 років, не обтяжений серйозними стосунками. На початку вечора він підійшов, щоб привітати мене з наступаючим святом, а потім сказав, що я чудово виглядаю. Дійсно, я стежу за собою – відмінна фігура, ніжна шкіра, гарне волосся й ідеальний смак. Але тоді мені здався він робить комплімент двозначним. Неначе спілкуюся не з колегою, а зі своїм старим другом. Під кінець вечора він знову до мене підійшов і запитав, як справи. Я сказала, що все добре, і ми мило побалакали протягом 15 хвилин. Він навіть намагався запросити мене на танець, але я відмовилася, не хотіла, щоб колеги косо на мене дивилися. У нас з ними близькі стосунки. Вони знають про шлюб і дітей, про стосунки з чоловіком.

Потім всі розійшлися, в ресторані залишилися тільки ми з ним і ще кілька співробітників з сусіднього відділу, яких я майже не знаю. Він запропонував продовжити вечір в іншому місці. У нас виявилося багато спільного – улюблена музика і книги. Я погодилася. Ми взяли таксі і поїхали до нього на знімну квартиру. Там все і сталося. Коли подивилася на годинник: 2:30. Я сказала, що мені пора додому, і поїхала. Ми майже не спілкувалися, хоча бачимося майже щодня. Не знаю. Мені здавалося, що новизна – це корисно. Особливо жінкам, які не розпещені чоловічою увагою. Я всі 15 років була хорошою дівчинкою і розуміла, що мій чоловік далеко не єдиний, що є ще чоловіки, які готові провести зі мною ніч. Мабуть, мені просто було цікаво, як бути з іншим чоловіком? І чи зможу я сподобатися чоловікові у віці за 40? Я переконалася в тому, що є ще порох в порохівницях. Але життя від цього не стала легким.

Зв’язок мені не сподобалася. Я зрозуміла, що найприємніше займатися цим з коханою людиною, і не припускала, що зможу так легко погодитися на зраду. Я вважаю, що душею зберігаю вірність чоловікові. Мені це не подобається, і я розумію, що мені немає виправдання, але мене є сумніви – чи говорити чоловікові або уявити, що нічого цього не було, і мені просто наснився сон? Сон в 15 хвилин, який пройшов і повернув до колишнього життя.

Хочеться послухати різні думки. Мені зараз дійсно дуже важко на душі. Якби таке сталося з вами, стали б ви розповідати чоловікові або промовчали? І бажано обґрунтуйте свої версії відповідей, щоб я розуміла, від чого відштовхуватися.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector