«Відмикаю тихенько двері, навшпиньках заходжу в спальню, рвучко відчиняю двері і застаю … розкиданий жіночий одяг»

У мене є хлопець, з яким ми зустрічаємося вже два роки. Олег повністю відповідає образу чоловіка моєї мрії. Він розумний, вродливий і надійний. Я б з радістю вийшла за нього заміж, але він покищо не планує одружуватися. Чому? Мені не пояснює. 

Сьогодні вийшло так, що я не пішла на роботу і незаплановано залишилася вдома. Вирішила, що це чудова нагода зробити невеликий сюрприз для мого коханого. Зайшла в магазин, купила його улюблений тортик і помчала до нього. У мене були ключі від квартири, тому я самостійно відімкнула замок і тихенько попрямувала в спальню. Різко відкрила двері і побачила…розкидані жіночі речі.

Я думала, що Олег здивується, коли побачить мене, але вийшло так, що здивувалася я.

У квартирі нікого не було. Покривало криво лежало на ліжку, а на подушці красувалася жіноча піжама. Крісло стало місцем зберігання для ажурної білизни, а під ним стояли туфлі на підборах. 

Важко описати словами, які емоції вирували всередині мене. Такою приниженою й розлюченою водночас я ніколи себе не почувала. Мені хотілося сказати Олегові все, що я про нього думаю. Усю свою лють я направила у швидку ходу, щоб якомога швидше дістатися додому. Дорогою викинула торт, з якого все це почалося.

Незнайомець підібрав його і почав наздоганяти мене, тицяючи на коробку. Я спробувала пояснити йому, що вона мені більше не потрібна. Однак він не відставав і продовжував наполегливо йти позаду. 

Ми дійшли до мого будинку. Я вже хотіла зайти в під’їзд, коли чоловік сказав, що він дуже замерз і не проти разом зі мною випити гарячого чаю. 

Я зважила усі “за” й “проти” і зрозуміла, що мені нічого втрачати. Погодилася.

За столом я розповіла Роману про все, що сталося. Він висловив мені співчуття і слова підтримки. На душі стало легше. Новий знайомий запропонував ввечері піти разом в кінотеатр. Так розпочалася наша дружба. 

Зараз ми з чоловіком та дітьми маємо чудову традицію: щовихідних у нас застілля з чаєм та тортом.

 А як би ви відреагували на ситуацію, в якій опинилася головна героїня? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector