Відновлення пишної фіалки: повертаємо їй цвітіння

Час не стоїть на місці. Старіють люди, старіють і рослини. У фіалок процес зростання і старіння відбувається набагато швидше, але ми можемо омолодити їх. Сьогодні ми з вами поділимося дієвим методом, який допоможе повернути фіалці життя.

ПЕРЕСАДКА ФІАЛОК

Ми можемо омолодити фіалку лише тоді, коли коріння знову отримає енергію для росту. Для цього потрібно освіжити коріння та прибрати зайві листочки. Ми маємо зробити усе, щоб наситити коріння усіма необхідними поживними речовинами та мікроелементами. 

Сьогодні ми вам пропонуємо чудовий спосіб омолодження фіалки, який є дуже дієвим.

СПОСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ФІАЛКИ

  1. Спершу потрібно відібрати старі фіалки, які ми будемо оновлювати. Перед цим приготуйте собі все необхідне: спеціальний субстрат, перліт, дренаж, горщики, продезінфіковані ножиці. Не виймайте квітку з горщика, а ножицями акуратно відрізаєте стовбур фіалки біля основи, трохи вище землі. 

    розмноження фіалок

  2. Відламуємо нижній ряд листочків, поки не утвориться симетрична розетка нового листя. Ножем прочистьте дерев’яну поверхню стовбура. В кінці оновлюємо зріз.

  3. Готуємо ґрунт для вкорінення рослини. Краще використовувати перліт, бо він абсолютно стерильний, утримує вологу, тому в ньому ймовірність вкорінення дорівнює 100%.Вкорінену рослину в перліт поміщаємо в пакет та все ретельно зав’язуємо.Так ми створимо парниковий ефект, який є необхідний квіткам в цей період.

  4. Приблизно через 3 тижні фіалка сформує достатню кількість коренів і буде готова відправитися в горщик з новим ґрунтом.

     

Ваша фіалка знову буде радувати вас пишним цвітінням.

Вам подобаються ці вазони?

U2
Загрузка ...