Відомий психолог про те, як виглядає людина, яка вас не любить

У кожного з нас різне сприйняття кохання, тому погляди на ці почуття є вкрай суб’єктивними. Однак нелюбов всюди однакова, і саме про це ми хочемо з вами поговорити

Коли людина не кохає, то їй не можна розповідати про свої переживання, не можна лізти з обіймами та розмовляти. Потрібно просто мовчки виконувати свою функцію і не турбувати зайвий раз. Ні в якому разі не можна просити про допомогу, особливо якщо ви потрапили в скрутне становище, ти ж доросла /дорослий, потрібно самостійно вирішувати свої проблеми. І байдуже тут, п’ять років тобі чи тридцять п’ять — все потрібно робити самостійно, бо лише тоді, ти будеш комфортним. 

Людина, яка не кохає, завжди буде думати, що ви повинні вкладати в неї свій час, сили, ресурси, адже вона робить вам послугу — просто є поруч, і ні грама більше.

Нелюбов — це по-особливому жахливо, адже фізично поруч з вами буде людина, однак вас не буде покидати відчуття самотності та безнадійності. Ви не зможете поділитися своїми страхами та бажаннями, адже їм ніхто не буде приділяти увагу. Нелюбов — це першочергово відсутність допомоги. Коли вас кохають, цінують, то завжди допоможуть в складній ситуації. Якщо партнеру на вас байдуже, то ви можете взагалі на нього не розраховувати. В стосунках, де тебе не кохають, тобі часто будуть говорити, що ти дратуєш, заважаєш, будь-які скарги будуть сприйматися, як пустий звук та скиглення. Ти все будеш робити не так, не в тому місці і не в той час. 

Коли нічого не дарують — нелюбов. Коли шкода грошей на тебе — це нелюбов. Це не ненависть. Коли ненавидять  — все одно щось відчувають, а це просто відсутність почуттів, пустота. Можуть говорити: «так люблю я тебе, тільки відстань вже нарешті від мене!». Ось це і є — нелюбов. І від неї вмирають.

Вона знищує абсолютно все, і перетворює людину в боязку, незграбну та негарну…

Просто навчіться вчасно розрізняти нелюбов й іти від неї.

Чи згодні Ви з думкою автора?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: