Відпочинок на березі річки перетворився на страшний сон

Хочу поділитися з вами історією, яка сталася зі мною і повністю перевернула моє життя.

Минулого літа я і мій чоловік Олексій вирішили провести відпустку не вдома, а на березі річки. Запросили друзів. Вони нас підтримали. Зрештою, ми (3 подружні пари) поїхали на відпочинок. Поки ми з дівчатами розбирали продукти, чоловік з друзями ставили намети. Адже нам потрібно було жити там тиждень.

Через годину Олексій покликав мене і сказав, що вже можна нести продукти: холодильник був готовий.

Ми всі пішли дивитися, що ж мій чоловік там зробив. Цей «холодильник» на ділі був звичайною ямою. Ми всі, крім Наді, встали навколо цієї ями. Мій втомлений чоловік вирішив піти далі, копати ще глибше, щоб продукти не зіпсувалися. Раптом ми почули якийсь стукіт. Виявилося, лопата наткнулася на щось металеве.

– Ух ти, це скарб! – пожартував чоловік і з силою встромив її в ґрунт.

Гуркіт … Спалах. Я нічого не бачила, нічого не чула. Мені було боляче. Відкрила очі і побачила біле небо. Подивилася навколо – там лежали бездиханні частини тіл моїх друзів. Подивилася на мої ноги … Їх не було. Тільки закривавлена ​​маса …

«Ні, я, напевно, зійшла з розуму», – думала я. Раптом якийсь незнайомий голос сказав: «Мабуть, це був снаряд. Може, можна ще врятувати ».

І знову спалах … Після цього я відчула якусь невимовну легкість. Подивилася на мої ноги – вони були на місці. Навколо чоловік і наші друзі розважалися. Мені стало так спокійно. Олексій крикнув мені:

– Оль, швидше! Нам треба йти!

Я зробила кілька кроків, як раптом почула голос моєї покійної бабусі. Повернулась і побачила її.

– Бабцю. Що ти тут робиш?

– Прийшла зустріти тебе! – сумно відповіла вона.

– Оль, нас чекають! Швидше!

І знову цей незнайомий голос …

– Розряд, ще раз!

– Олексій, вибач, але, мабуть, я не піду з вами, – сказала я …

***

Сиджу перед його фотографією, гладжу, намагаючись відчути його присутність. Поправляю протез на нозі. Родичі кажуть про те, що, можливо, існує життя після смерті. Я не думаю. Я знаю! Я була там…

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector